Yükleme yaparak internetten nasıl para kazanılır?

Yükleme yaparak internetten nasıl para kazanılır? Internet sahibi ve bol zamanı olan kişilerdenseniz ve boş zamaninizi internet üzerinden para kazanmak konusunda harcamayı düşünüyorsanız bu yollardan biriside internet alemine yükleme yaparak para kazanmak olduğunu sizlere söyleyelim. Peki, bu işlem nasıl gerçekleşir. Bildiğiniz gibi ülkemizde internet kota sistemi vardır. Bu sebeple herkes up/down yapamamakta.  Sizin diğerlerinden bu konuda farkınız varsa farkınızı paraya çevirebilirsiniz. Bunun için sanal bir sunucuya ihtiyacınız var. Peki, nedir sanal sunucu?

SANAL SUNUCU NEDİR NE İŞE YARAR?

Sanal sunucuyu bir örnekle açıklayalım. Bir bilgisayar duşunun, bu bilgisayar hiç kapanmıyor sürekli açık ve çalışmakta. İşte bu hiç kapanmayan sanal sunucuyla up/down işlemi yapacaksınız. Bunu gerçekleştirmek için sunucunuzun optimize edilmiş olması gerektiğinizi hatırlatalım.

Yükleme işlemi ya da indirme işlemleri genel olarak youtube ile para kazanma işlemlerinde kullanılır. Bu konuyu iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Video düzenleyin ve upload edin

Bir sanal sunucunuz var ise ve internet hızınız ortalama üzerindeyse video düzenleme programlarıyla istek doğrultusunda elinizdeki medya içeriklerini düzenleyip youtube yükleyebilir ve bu şekilde bol gelir elde edebilirsiniz..

Video indirin ve video yükleyin

Başka kanallardan videoları indirebilir sonrasında istenilen bağlantıya videoların yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Film siteleriyle anlaşabilirseniz bu konuda size oldukça is çıkacağını söyleyebiliriz.

Yükleme işlemi yapabileceğiniz birçok konu vardır.  Program, oyun, müzik, film vb. gibi birçok konuda yükleme yapabilmeniz mümkün.  Bu ve benzeri alanlarda indirme yaparak istetilen yerlere yükleyin ve para kazanmaya başlayın.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Yükleme yaparak internetten nasıl para kazanılır?” için 2 yorum

  1. Keşke boş zamanım olsa. Yorulmadan daha iyi para kazanma yolu olamaz. Yüklemeye başladıktan sonra bitene kadar daha başka işler yapıp ekstra para da kazanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir