Yer Balonları Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Yer Balonları Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. Logonuzu giydirdiğimiz yer balonları ile markanızın daha çok kişi tarafından

Bilinmesini ve akılda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın. Dilediğiniz yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

yer balonları

Yer balonları fiyat olarak da stabil bir şey söylenemez. İlk olarak ölçüler talep edildikten sonra fiyatlandırma yapılır. Eğer sizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir fiyat çıkarılmaktadır. Bu sadece kişiye özel olan baskılar da geçerli olmaktadır.

Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.

Dilediğiniz yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en uygun yer balonlarını hazırlayalım.  Firmanıza özel yer reklam ürünlerinin gücünden siz de faydalanın.

Yer Balonları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,