Web Sitesi Kurarak Nasıl Para Kazanılır? | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Web Sitesi Kurarak Nasıl Para Kazanılır?

 

 

Günümüzde hemen hemen her gün birçok alan ve birçok mecrada para kazanmak eskiye nazaran daha kolay bir hal aldı. Eskiden bin bela bir uğraşla internet ya da bir diğer deyişle sosyal mecrada para kazanılıyordu. Fakat bunların en kârlı olanları Web Sitesi sahipleri idi.

 

Artık günümüzde yenilenen ve birçok yolla kazanılan kazançlı işler, insanları da her yerden kendine çekmektedir.

 

Bahsedilen işlerin en kârlısı bir web sitesi açarak reklam yayıncılığı yapmaktır. Bu yolla Web sitesi sahipleri sitelerine çektikleri insanlara göre yayınladıkları bir gönderiden bile ayda 100 TL kazanç sağlayabilecek duruma geldiler.

 

web site
 

 

Web Sitesi Kurmak

 

İyi bir Web sitesi kurmak ortalama bir 500-600 TL maliyettedir. Ama günümüzde Google Şirketinin kendi kullanıcılarına verdiği avantajlar ile bu maliyet yüzde 90 düşebilmektedir. Peki nasıl düşer?

 

Google Şirketinin web site sahipleri için geliştirdiği Blogger uygulaması ile artık bedava web site kullanabilirsiniz. Genelde domaini www.siteniz.blogspot.com şeklinde oluyor. Başvuracağınız reklam şirketleri de bunu kabul etmez. O yüzden hemen bir domain firmasından  .com gibi uzantılı bir domain edinmelisiniz. Daha sonra bunu sitenize bağlamalısınız. Ortalama bir domain (.com uzantılı ) size 12-20 TL maliyetinde olacaktır. Bunun da sebebi bazı firmaların ilk kez bir domain alacağınız için firma size yüzde 90 bir indirim yapmaktadır.

 

 

Reklam Sitelerine Başvurma Onay Alma

 

Toplam maliyeti yaklaşık 30 Liradan kurduğunuz siteye belli ve özgün içerikler ürettikten sonra bir reklam firmasına başvurma zamanınız gelmiş demektir. Sizler için en uygun olan Reklam Siteleri

 

Google Adsense, Reklamstore, Reklamağacı, Admatic gibi birçok yüksek kazançlı reklam siteleri başvuru yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,