• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TV Programlarına Katılarak Para Nasil Kazanilabilir?

TV Programlarına Katılarak Para Nasil Kazanilabilir?

Eğlenerek vede keyifli dakikalar geçirerek para kazanmak isterseniz, sıradaki ek iş fırsatı tam size göre. Üstelik bu ek iş için belirli bir bilgi birikimi, ya da sizden istenen özel bir yetenek yoktur. Bahsettiğimiz ek gelir yöntemi “Televizyon Programlarına Katılarak Para Kazanma” yöntemdir. Eğer halen yeni iş fikirleri konusunda bir atılım yapmadıysanız artık zaman kaybetmeden bu türden […]

Eğlenerek vede keyifli dakikalar geçirerek para kazanmak isterseniz, sıradaki ek iş fırsatı tam size göre. Üstelik bu ek iş için belirli bir bilgi birikimi, ya da sizden istenen özel bir yetenek yoktur. Bahsettiğimiz ek gelir yöntemi “Televizyon Programlarına Katılarak Para Kazanma” yöntemdir. Eğer halen yeni iş fikirleri konusunda bir atılım yapmadıysanız artık zaman kaybetmeden bu türden bir işe girebilirsiniz.

Telvizyon programlarına nasıl katilabilirsiniz?

Günümüzde izleyici ile etkileşim kurmak isteyen birçok TV programı vardır. Bu programlar ve programdaki sunucular ekran karşısındaki izleyici ile belli bir etkileşim kurulabilmek adına seyircilere ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden stüdyolarına izleyici almak durumunda kalırlar.

Tv programlarına katılmak ve bu sayede ek gelir elde etmek için ilgilendiğiniz kanalın mail adresine mail atarak başvuruda bulunmanız gereklidir. Bu şekilde başvurunuz kabul edildiğinde servis ve yemek ücretleriniz ayrıca karşılanacaktır.

Mailinize olum yanıt gelir ve stüdyoya davet edilirseniz istenilen saatte verilen adreste olmanız gerekmemektedir. Günümüz programlarını ele alırsak şuan için en çok takip edilen programlar kadınlar üzerine yapılan programlardır. Bu türden yayınlar canlı ya da banttan olmaktadır. Er iki türlü olan yayında da program toplu olarak ekildiğinden dolayı mutlaka saatinde programda olmalısınız.  Yapacağınız işe değinmek gerekirse esasında işiniz gayet kolay. Size programda bir görevli belirli komutlar verecek ve işaret ettiğinde alkışlamanız istenecektir. Programın formatına göre bazen göreviniz değişebilir. Örneğin bir evlilik programında yorum yaparak yayına katılmanız istenebilir.

Televizyon programına katılarak para kazanma işlerinde seyirciye ücretleri program sonunda verilebileceği gibi haftalık olarakta ödenebilir. Bu durum sizinle yapılan anlaşmaya bağlıdır. Unu ifade etmeliyiz ki televizyonda seyirci olmak belli bir sorumluluk gerektirir. Bazen canlı yayınlarda olabilir, telafisi zor olan durumlarla karışılabilirsiniz. Ayrıca televizyon programında izleyici olan kişilerin hiçbir şekilde kıyafetlerinde bir reklam olmalıdır. Bakımlı ve temiz olmaları yine istenen özelliklerdendir. Disiplin hiçbir zaman elden bırakılmamalı çekim devam ederken çıkıp gitmek gibi durumlar olmamalıdır.

Tv Programlarına katılarak Kac Para kazanabilirim?

Seyirci olarak tv programlarına katılarak yol ve yemek parası ödemeksizin günlük olarak tahmini 50-100tl arası bir rakam kazanmanız mümkündür. Gittiğiniz programların sayısına bağlı olarak bu rakam değişir. Sonuç olarak hem iyi bir vakit geçirip hemde hiçbir masraf yapmadan kendinize iyi bir ek gelir elde etmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan  Evde Tütün Sararak Para Kazanma başlıklı evde tütünsarmanın nasıl yapıldığı, evde tütün sarma konusunda iş veren firmaların kimler olduğu, gibi bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Gercekten hep dusunmustum bu sabah programlari veya kadin kusaginda olan programlarin seyircilerini hep ayni yuzler goruyordum demek para kazaniliyormus bu isten. Denemeyi dusundum ben de

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?