Sanayi Kimlere İş Olanağı Sağlar? | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Sanayi Kimlere İş Olanağı Sağlar?

 

 

Sanayi, bozulan ya da tamir olması muhtemel olan ürünlerin tedavi merkezidir. Birçok durumda sanayi dallarına müracaat etmek zorunda kalabiliyoruz. Bu tür durumlarda oralarda çalışan insanların yönlendirmesiyle hareket etmekteyiz. Bizim için önemli olan ya da ömrü bitmemiş diye düşündüğümüz bir ürünü bir süre daha kullanmak için tamir yolunu seçmekteyiz.

 

 Sanayide Çalışmanın Zorlukları Nelerdir?

 

Soğuk havalarda özellikle yağmur ve kar yağdığı zamanlarda dükkan içinde olmayıp mecburi olarak dükkan dışarısında çalışan sanayi çalışanları sanayide çalışmanın zorluğunu en iyi anlayan kişilerdir. Bu gibi hava durumlarında oldukça zorlayıcı bir koşulda çalışmaları gerekmektedir. Hava durumları haricinde insan ilişkilerinin de önemli olduğu sanayi müşterilerine iyi davranmasını gerektiren bilgili becerikli insanlardan oluşmaktadır. Müşterilerine kötü davranan her esnaf hem kazancından kaybetmiş olur hem de itibarından kaybetmiş olur.

 

 Sanayide Çalışmak

 

Sanayi genel kanı olarak işsiz güçsüz insanların çalışma yeri olarak görülmektedir. Bu kanının aksine genel durumda işini iyi yapabilen insanların barındığı bir yerdir. Her ne kadar da bu algıyı bozmak zor olsa da işi üzerine ustalaşmış insanların bu tür yerlerde çalışması daha olasıdır. Çünkü kim kendi işini severek yaparsa o iş daha başarılı bir durumda olacaktır. Her hata insanı bezdirirken işini severek yapan bir kişi hatasını anlayıp yeniden başlamaktan asla yılmayacaktır. İş gücü olarak iş bulamayanların uğrak yeri olarak görünmesindeki kanı günümüz ülkesinde okumayan insanların, haylaz, işe yaramaz diye düşünülen insanların çalışma yeri olarak görülmesidir. Aslında bu algının dışına çıkabilmek gereklidir. Mesleğini icra etmek isteyen bir ustanın illa kendisine bir dükkan açması için şehir merkezinde elit bir yerde olmasına gerek yoktur. Bunun yanı sıra aynı meslekten olan kişilerin arasında yardımlaşarak çalışmak daha verimli olmaktadır.

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,