SAÇ TOKASI YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR

Saç Tokası büyük küçük bütün kadınların vazgeçilmezlerindendir. Kadınlar uzun saçlı oldukları için bu tokaları kullanmak durumunda kalırlar. Hal böyle olunca vücudumuzun belki de en dikkat çekici yeri olan kafamızın üzerine taktığımız tokalar da önemli bir yer teşkil etmektedir. Kadınlar renk renk çeşit çeşit tokaları evlerinde ve çantalarında taşımakta ve biriktirmektedir. Kadınların bu ihtiyacını hali hazırda karşılayan büyük firmalar elbette var. Ancak kadınlar da bu işe el atabilirler. Evinizde toka yaparak bunu satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Tek başınıza veya bir ekiple ortaya koyacağınız bu ürünlerin görselliği son derece önemli. Gereken Malzemeler ise  Pense, silikon, iğne, iplik,boncuk,bant, desenli keçeler, kalın ip parlak taşlar vs. Bu malzemeleri temin ettikten sonra üretim aşaması işten bile değil. Saç tokası yaparak kazanmak için karar vermeniz yeterli.

 

Birçok firma üretimde maliyeti düşürmek için evlere hizmet vererek bunları hazır istemekte ve karşılığını cüzzi miktarlarda ödemektedir. Böylece hem firmalar hem de ev kadınları gelir ede etmektedir. Saç tokası için de bu firmalardan faydalanarak eve iş alabilir ve bu işi büyüterek devam ettirebilirsiniz. Birçok firma ile konuşmanız gerekebilir ancak bu noktada sabırlı olmanız gerekiyor. Bireysel çalışmalar ile de bu firmalara ulaşmanız mümkün olmakla beraber avm tarzı küçük alışveriş merkezlerinde de bunları toptan pazarlamanız mümkün olabilmektedir. Bu noktada tek dikkat etmeniz gereken ve size para kazandıracak nokta özgün ve yaratıcı olan göze çarpan ürünler üretmelisiniz. Saç tokası yaparak kazanmak için mutlaka özgün olmalısınız.

 

Görsellik, hayal gücü ve yaratıcılık gibi farklı yeteneklerinizi bir araya getirdiğinizde farklı saç tokaları ortaya çıkacaktır. Bu tokaların firmaların ilgisini çekmesi halinde ekibinizi büyüterek devam edebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanmanız sizin açınızdan önem kazanmaktadır. Rekabet ortamını ve fiyatları araştırarak işe girişebilirsiniz. Unutmayın rakiplerinizin sattığı fiyatlar ve piyasa fiyatları da önemlidir. Saç tokalarınızı nerede satmak istediğiniz de önemlidir. Online satışı veya küçük fuarları deneyebilirsiniz. Küçük el tezgâhları da iş görücü olabilir. Bunun yanı sıra iş yerleri ile de anlaşarak toptan satmanız mümkün.

saç tokası
saç tokası

İş hesaplaması yaparken mutlaka geri dönütleri, kargo maliyetlerini ve promosyonları da düşünün. Unutmayın bir satış sadece ürünün verilerek parasının alınmasından ibaret değildir. İletişim de çok önemli olduğundan mutlaka iletişim araçları icat etmelisiniz. Bir telefon ya da mail adresi belirtmeniz faydanıza olacaktır. Firmalara sattığınız ürünlerin devamlılığı önemlidir. Sizden yüksek miktarda toka talep ettikleri takdirde bunu hemen verebilecek potansiyelinizin olup olmadığını erkenden belirlemelisiniz. Kuracağınız ekipler sizin kadar özverili olmalıdır. Bu işi ciddi bir biçimde yaptığınızı firmalara hissettirmeniz gerekir. Bu anlamda alınan siparişlerin zamanında ve kusursuz teslimi önem taşımaktadır.  Facebook ve İnstagram gibi mecralarda reklamlar vermek günümüzün en popüler satış tekniklerinden biridir. Facebook sayfası oluşturarak sitenize yönlendirmeler açabilir veya telefon numarası üzerinden doğrudan satışlar gerçekleştirebilirsiniz. İnterneti aktif kullanmak satışlarınızı tahmin ettiğinizden daha fazla arttıracaktır. Online satış cirosu günümüzde neredeyse fabrika üretimleriyle yarışmaktadır ve oldukça zamandan ve masraftan tasarruf sağlamaktadır. Eğer internet kullanamıyorsanız yakın çevrenizdeki küçük dükkân ve avmler ile anlaşabilirsiniz. Sabırlı ve ciddi olarak işe başladığınız ve üretimleri kaliteli ve kusursuz yaptığınız takdirde çok para kazanmanız işten bile değildir. Bol kazançlar dileriz.

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

SAÇ TOKASI YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR” için 16 yorum

  1. SAÇ TOKASI YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR gerçekten mükkemmel bir yazı olmuş. Öğrenciyim boş vaktim gerçekten çok fazla ve yapacak bir işim yok. Her öğrenci gibi paraya da ihtiyacım var. Verdiğiniz bu bilgiler ışığında kendimi çok rahatlatacağım. Teşekkür ederim paylaşım için

  2. saç tokası yaparak para kazanma gerçekten güzel bir yöntem. Ben bir zamanlar yaptım ama getiririsi az ve zor olduğunu düşünüyorum.

  3. Çok fazla bir geliri yok. Ama yapılabilir bir iş. Bir aralar facebook gruplarında paylaşım yaparak toka yapıp satmışlığım vardı.

  4. Hocam bu işleri yapabilmek için iyi bir el becerisi lazım. Rica etsem birazda internetten birşeyler yaparak nasıl para kazanabileceğimizi anlatabilir misiniz?

  5. ahah ben yaptım bunu. Saç tokası yaparak zamanında çok para kazandım. Herkesee tavsiye ederim evde oturduğun yerden para kazanmak için birebir yöntem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir