Perde Asma Sitemi Satarak Nasıl Para Kazanılır?

Perde denilince akla il gelen şeylerden bir tanesi hem erkekler hemde bayanlar için onu asma zorluğudur. Hatta bu sorun bazen perde almanın bile önüne geçebilir. Üstelik perde sadece bir kez takılmakla asma işlemi sonlandırılma maktadır. Çünkü zaman zaman tozlanan ve kirlenen perdenin yıkanması ve dolayısıyla yerinden çıkması ya da yerine takılması gerekecektir. Evlerin yapısına göre bu zorluk daha da artabilir. Bazı evlerin tavan boylarından dolayı perde takmak bazen bir işkenceye dönmektedir. Pencere kenarına basarak takmaya çalışanlardan tutunda sandalyeye kitap koyanlara kadar pek çok çeşit perde takma yöntemi deneyenler olmaktadır. Bu şekilde bir çare bulamayanların yaptığı en kolay yöntem ise bir merdiven edinmek ve bu sayede takma çıkarma işlemini gerçekleştirmektir. Tüm bunlar oldukça uğraştırıcı ve zorlu işlemler bütünüdür. Bu noktada karşımıza Perde asma sistemleri çıkmaktadır. Peki, Perde Asma Sitemi Satarak Nasıl Para Kazanılır?

perde asma sistemi
Perde asma sistemi satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Öncelikle belirtmemiz gereken konulardan bir tanesi perde asma sistemi işini kendinize bir ek iş olarak yapabileceğinizdir. Yani günlük hayatta kendinize ait ana işinizi yapmaya devam ederek bu işle de uğraşabilirsiniz. Bu açıdan bakacak olursak evde ek iş kategorisinde bir iş sahibi olabileceksiniz.

Nasıl Satış Yapabilirim?

Her iş konusunda olduğu gibi bu alan da da öncelikle kendinizi piyasaya tanıtmanız şarttır. İlk olarak en iyi reklam aracı olan interneti kullanmanızı öneririz. Kendinize internet üzerinden bir dükkân oluşturun. Birçok sosyal platformda dükkân sahibi olabilirsiniz. Siparişlerinizi zamanında kargolamaya ve müşterilerle olumlu iletişim kurmaya özen gösterin. Birçok müşteri kargonun zamanında teslim edilmesi ve iletişimin sağlıklı olmasını önemser. Sizde bu müşteri gereksinimlerini karşılamalısınız. Bu sayede kısa sürede olumlu puanlar alarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. İlanlarınızda işinizle ilgili yeterince açıklayıcı bilgilendirme yapın. Düzenli bir portföyünüz olsun. Her türlü bilgi portföyünüzde yer alsın. Hangi saatler aralığında çalıştığınızdan tutunda kargo için hangi saatleri tercih ettiğinize kadar açıklayıcı bilgilere yer verin.

Reklam verin

kolay perde takma
Perde asma paratları içerisinden kaliteli olanlara yönelin.

İnternet üzerinden açmış olduğunuz dükkânınız ve dükkânınızla ilgili ürünlerin reklamlarını her platformdan yayınlayın. Reklam verme işi her ne kadar ücretli de olsa bu işlem yeni açılan firmanınız adının duyulması ve yaptığınız işin kullanıcıya ulaşması açısından önemlidir. Kısa zamanda yatırımlarınızın karşılığını alacağınızı göreceksiniz. Çünkü bu alanda büyük bir talep bulunmaktadır.

Kaliteli ürünler satın

Bir diğer önemli satış konusu sattığınız ürünlerin kalitesidir. Piyasada merdiven altında üretilen ve ucuz olmasından dolayı elden ele gezen ürünlerle hiçbir yere varamazsınız. Müşteri her şeyden önce aldığı ürünün kaliteli olmasını ister. Kalitesiz bir ürün alan müşteri bunu diğer müşteri potansiyeli olan kişilere sosyal ağlar üzerinden duyurur. Bu durumda en çok zararı firmanız görür. Satışlarınız bıçak gibi kesilir. Unutmayın Defosu olmayan ve kaliteli perde asma sistemleri sizi islediğiniz yere götürecektir.

Evinizde bir odanızı bu işe ayırın

Bu sektörden ek gelir kazanma arzunuz varsa evinizin bir bölümünü perde asma sistemleri aparatlarına ayırın. Yer kaplayacağı aşikâr olsada bu ürünler sizin için ek gelir kapısı olacaktır. Bir miktar zahmete katlanmanız gerecek olsada sonuç itibari ile başarıya ulaşmak için bu zorluklara katlanmak zorundasınız.

 

 

 

 

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Perde Asma Sitemi Satarak Nasıl Para Kazanılır?” için 11 yorum

  1. Perde asma aparatları ev hanımlarının işlerini kolaylaştıran bir buluştur. Bu alet sayesinde masa, sandalye aramadan, hiçbir şeyin üzerine çıkmadan, kimseden yardım almadan rahatlıkla perdeleri asabilecek ve hiç zorluk yaşamayacaksınız. Her ev hanımının ihtiyacı olan böyle ürünleri satmakta kolay olur diye düşünüyorum.

  2. Evden para kazanmak isteyen kişiler için çok güzel bir yöntem ama bence iş dedin mi evden çıkacaksın. Evde düzen olmuyor. 2 saat çalışır, 3 saat uyurdum ben olsam 😀

  3. Yazının başlığında perde asma sitemi görünce bir internet sitesi sanmıştım ama perde asma sistemi satmakmış.

    1. İkerleyen donemlerde daha cok makale girisleri olacaktir. Bunalrin arasinda jnternet uzerinden para kazanma konusjnda yeni is fikirleride olacaktir. Takipte kalarak yeninis fikirleri hakkinda bilgi edinebilirsiniz.

  4. Perde asma sistemi satarak para kazanma biraz zor bir iş ya. Kaç kişiye satabilirsin ki? Perde çünkü yılda 3 4 maksimum 10 defa taıklan bir şey ona para veren bilmiyorum.

  5. Perde asma sisti almak rn cok erkeklerin isine yarar. Ozelliklede benkm. Biktim o perdeleri sokup takmaktan

  6. bu işten iyi para kazanılır mı diye düşündüm de, çok mantıklı gelmedi bana. baya ciddi bir yatırımla girmek, iyi bir parayı riske etmek lazım sanki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir