Napolyon ile internetten nasıl para kazanılır

Sadece anket doldurarak para kazanmak istermisiniz? Cevabiniz evet ise bu yazımız tam size göre. Napolyon ile anket doldurun ve doldurduğunuz anketlerden para kazanın.  Üstelik anketleri ücretsiz doldurabilirsiniz. Bu sayede indirimli ürünleri satın alabilir, puan biriktirebilir ve belirlenmiş olan limite ulaştığınız da harcama yapabilirsiniz. Ayrıca harcamış olduğunuz paranın belli bir kısmini geri kazanabilirsiniz. Böylece hem aldığınız ürünleri indirimli almış olacaksınız. Hemde verdiğiniz ücretin bir kısmını geri kazanacaksınız.

Napolyon ile kazandığınız puanlara nap puan denir. Nap puanları anket doldurarak yada referans üyeler ile biriktirin. Akabinde belli bir limite ulaştığınızda dilerseniz indirimli Ürünlerden satın alabilirsiniz. İndirimli ürünlerden faydalanmak istemezseniz paranızı nakit olarak çekebilirsiniz. Nap puan ile:

 • Oyun içerisinde nap paranızı kullanabilirsiniz
 • 100tl olduğunda Çekebilirsiniz
 • Birçok firmadan paranızı indirimli ürünlerde kullanabilirsiniz.

  anket
  Napolyon  İnternetten Para kazanma yollarından bir tanesidir.

 

Napolyon’da biriktirdiğiniz nap puan ile yaptığınız indirimli alışverişlerde harcadığınız puanınız silinir. Nakit para çekmek istiyor iseniz bu durumda nap paranızı biriktirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Napolyon vasıtasıyla puan kazanmak ve bu puanlardan alışveriş ya da nakit çekim yapmak istiyorsanız nap puan kazanılmalı biriktirmeli ve limite geldiğinde kullanmalı. Peki, nap para nasıl kazanırız. Nap para kazanmak için 3 yöntem vardır.

 • Napolyon üzerinden alacağınız anketleri doldurmak.
 • Kampanyalardan arkadaşlarınızı haberdar edip ve paylaşmak
 • Referans kayıt sistemini kullanmak

Bu yollarla nap para kazanımı gerçekleştirebilir sonrasında dilediğiniz gibi ister nakit çeker isterseniz indirimli ürünlerde kullanabilirsiniz.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Napolyon ile internetten nasıl para kazanılır” için 3 yorum

 1. nap puanları 100’e ulaştırmak biraz zaman alacağa benziyor. Sadece anket doldurarak kazanılacak para limitli sanırım biraz

 2. Birkaç arkadaşı da sisteme katıp iyi para kazanmak mümküno labilir diye düşünüyorum. Napolyon buna olanak sağlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One Hit Wonder, One Hit Wonder, eft nedir,Şok Nedir, Ev böcek ilaçlama