Mobil Uygulamalardan Para Kazanma | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Mobil Uygulamalardan Para Kazanma

 

 

Öncelikli olarak mobil uygulamalardan para kazanma için 2 yolunuz olduğunu bilmemiz gerekir. Bunlardan birisi kullanıcı olarak para kazanma diğeri ise geliştirici olarak para kazanmaktır. Geliştirici olarak para kazanmak istiyorsanız öncelikli olarak çok parlak bir fikre sahip olmanız gerekir. Yani insanların dikkatini çekecek ve aynı zamanda da Google tarafından reklam verilmesi doğru bir şekilde ölçülecek bir fikrinizin olması ve bu fikri doğru bir şekilde beslemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda elbette ki yatırımcıya da ihtiyaç duyabileceğiniz söylemek gerekir. Mobil uygulamaların içerisinden para kazanmak istiyorsanız bu durumda çeşitli para kazanma yolları bulunmakta. Fotoğraf çekerek, video çekerek ve yahut da sadece kendiniz insanların tepkisini alarak da bunu başarabiliyorsunuz.

Mobil Uygulama Geliştirerek Para Kazanma Nasıl Yapılır?

 

Mobil uygulamalardan para kazanma işlemi için öncelikli olarak elbette ki geliştirici olarak hareket edeceksiniz. Bu durumda yapmanız gereken iyi bir yazılım bilgisi sahibi olmanız gerektiğidir. Ancak günümüzde bunları internet üzerinden online olarak sizlere ders olarak veren firmalar da bulunmakta. Dilerseniz bu tarz firmalardan eğitimler alarak sizler de kendi  kafanızdaki sistemleri geliştirme şansına sahip oluyorsunuz. Elbette çok dört dörtlük bir uygulama geliştirmek için ciddi bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Ayrıca çok iyi paralar kazanmak istiyorsanız iyi reklam bütçeleri ile bu işe girmemiz gerekiyor. Yani minimal ücretlerle reklam vererek ondan sonra çok büyük ücretleri kazanmak gibi bir şansımız bulunmuyor. Bu ancak şans oyunlarında tutturmak gibi bir şey.

 

Mobil Uygulamalar İçerisinde Para Kazanma

 

Mobil uygulamalardan para kazanma yöntemlerinden bir tanesi de mobil uygulamaları içerisinde para kazanma. Yani kullanıcı olarak sadece sosyal medyada olduğu gibi değil aynı zamanda bazı mobil uygulamalarda anket uygulaması ve yahut da fotoğraf uygulaması gibi uygulamalarla da para kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz. Bunların arasında herhangi bir şirket ile anlaşarak sizlere hizmet sunan firmalar olduğu gibi aynı zamanda da dilerseniz çok daha farklı şekilde işlem yapabileceğiniz firmalar da bulunuyor.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,