İş-kur Evde İş İmkanları Nelerdir? | | yeni bir iş,internetten para kazanma

İş-kur Evde İş İmkanları Nelerdir?

Ülkemizde maalesef ki iş sorunu geçmiş dönemlerden beridir bulunmaktadır. Bu sorunlara bir çözüm olması açısından kurulan İş-kur ile işsiz kalan kişiler başvuru yaparlar ve kendilerine uygun bir iş olup olmadığını ararlar. Kısacası bir aracılık yapan kurumdur iş-kur. Kurum aynı zamanda işsiz kalan bireylere belli şartların yerine getirilmesi durumunda para imkanı da sağlamaktadır. Para imkanı sunmanın dışında asıl işi işssizlere uygun bir iş bulmaktır bu kurumun. Bununla birlikte kurum evde çalışmak zorunluluğu olanlara yönelik bir takım çalışmalar yapmıştır. Bu açıdan ihtiyaç sahibi olan ev hanımlarına yönelik evde iş imkanı sunmuştur. Bu uygulamanın en büyük avantajı evde iş yapmak isteyen ancak firmalara güvenmeyen kişiler için bir devlet garantisi sunmuş olmasıdır.

İş-kur 2018 İş ilanlar Nelerdir?

Evde iş yapmak zorunda olan yada çalışma koşulları yeterince iyi olmayıp evde iş arayanlar için iş kurun bu hizmeti şüphesiz kaçırılmayacak bir fırsat. Ancak bu noktada iş alacak kişilerin ne tür işler yapabileceği sorunu ortaya çıkmakta. Çünkü pek çok iş için bir miktar sermayeye ihtiyaç var. bu kişilerin de ellerinde sermaye olmadığından ne tür işler ortaya konulabilir?

Evde İş

paketleme (1)

Ev ortamında ev hanımlarınca yapılabilecek en kolay işlerden bir tanesi evde paketleme işleri’ dir. Üstelik sermaye açısından ev hanımlarını bu fikir zorlamayacaktır. Ayrıca ülkemizin pek çok yerinde fabrikalar bulunduğundan dolayı paketleme konusunda sıkıntı yaşanmayacaktır. Bu yolla aynı zamanda fabrikalarda ücretlerinden kazanç sağlarlar. Çünkü fabrika ortamında işçi çalıştırarak bu işçi için yol, yemek gibi masraflar ödemeyecektir. Kısacası herkes için karlı bir anlaşma ortaya çıkmış bulunmaktadır.

 

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,