İnternetten Para Kazanmanın En İyi İki Yolu | | yeni bir iş,internetten para kazanma

İnternetten Para Kazanmanın En İyi İki Yolu

 

Günümüzde gelişen teknoloji ve reklam sanayisinin de atılım gerçekleştirmesi sonucu sosyal mecrada birçok para kazanma fırsatı insanlara sunulmuştur. Günümüz Birçok insan hatta her insanda diyebiliriz, internet ortamında çok fazla zaman geçirmektedir. Bu zamanı günümüzde nasıl kâra döndürüldüğünü sizlere aktaracağız. Para Kazanma her insan için vazgeçilmez bir zorunluluktur. Bu zorunlulukta insanları belli başlı araştırmaya yöneltir. Bu araştırmaların birçoğu da internetten yapılır. Oysaki bir web siteye sahipseniz de ay içerisinde binlerce lira kazanabilirsiniz.

 Web Site Kurarak Para Kazanmak

İnsanlar bir şeyi merak ederken ya da bir araştırma yapma hissiyatı duyduklarında bir web siteye girerler ve belli bir araştırma yaparlar. O araştırmada web site sahibi ek olarak hem sitesine verdiği reklamla hem de sitenin kendisinden kazanç elde eder. Sizlerde bir web sitesi kurarak ya da hazır web sitesi satın alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ek olarak Google Adsense başvurarak sitenize reklam verebilir oradan da ek olarak gelir sağlayabilirsiniz.

 

Makale Yazarak Para Kazanmak

makale yazmak

Google’ın çıkardığı yeni kural ile artık her site ya da firma kendi özgün makalesini kendi web sitesinde bulunduracak. Bunun üzerine fazla zaman harcamak istemeyen site sahipleri ya da firmalar belli sitelerde bulunan makale yazarlarından istedikleri ölçüler doğrultusunda makale alırlar. Sizlerde bir makale yazarlığı sitesine girip makale satabilir, kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,