İnternetten Para Kazan

Daha önceki yazımızda internetten para kazanma yolları üzerine sizlere fikriler sunmuştuk. Bu yazımızda da sizlere yol göstermeye devam ediyoruz.

Birçok insan kolay yoldan para kazanmanın peşine düşüyor ve her gün bunun yollarını arıyor. Günümüzde geçinmenin çok zor olduğu zamanları yaşıyoruz. Bizler yoğun tempolu işlerde çalışırken tek gayemiz temel ihtiyaçlarımızı karşılamaktır. Bunu yaparken de zamanımızın hatta günümüzün büyük bir çoğunluğunu işe ayırırız. Oysa teknolojinin hat safhaya ulaştığı bu günlerde para kazanmanın yolları sadece reel hayatın fiziksel ortamında değil online olarak da mümkün olabilmektedir. Bu yazımızda sizlere kolay para kazanmanın yöntemlerini anlatmaya çalışacağız. Tabiki bu yöntemler internetten para kazanma yöntemleri olarak bilinmektedir. İnternetten para kazanmanın binbir türlü yolu olmakla beraber bu gün sizlere bilinen bir kaç yöntemi anlatacağız. Şimdi elinize kâğıt kalemi alın ve notlar almaya başlayın.

Kullanmadığınız Eşyaları Satın

Özellikle lokasyon bazlı çalışan mobil programlar sayesinde bu durum biraz daha kolay hale gelmiştir. Özellikle bu programların ücretsiz olması, kolay bir şekilde iletişim imkânı sunması bu durumu daha cazip gelmektedir. Özellikle Letgo gibi popüler uygulamalar sayesinde kullanmadığınız eşyalarınızı kolayca resimlerini çekerek satışa sunabilir ve oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Üstelik bu programı sadece eşyalarınızı satmak için değil toptan ticaret amacıyla da kullanabilirsiniz. Ucuza aldığınız ürünlere alıcılar bulabilir ve oldukça karlı ticaretler yürütebilirsiniz. Bu programların haricinde popüler satış sitelerini de kullanabilirsiniz. Gittigidiyor.com veya n11.com gibi satış sitelerinde dükkânlar açabilir ve ticaretinizi sürdürebilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanın

internetten para kazan

Eğer siz de kaleminize güveniyor ve yazı yazma yeteneğinizi insanlara da ispatlamak istiyorsanız neden bundan gelir elde etmeyesiniz. Birçok insan seo uyumlu makaleler yazarak kelime hesaplı makaleler yazıyor ve makale başına iyi rakamlar kazanabiliyor. Makale yazmanın püf noktalarını öğrenebilir ve webmaster sitelerini kullanarak ilanlar verebilirsiniz. Bu sitelerde müşteriler sizlere mesaj göndererek anlaşma yoluna gidecek ve makale başına belli miktarlar alarak para kazanabilirsiniz. Günde 10 makale yazan birinin alacağı minimum ücret 50 TL civarındadır. Eğer günde 15-20 makale yazabilirseniz 75-100 lira günlük gelir elde edebilirsiniz. Bu fiyatı profesyonel firmalar ile daha da yukarılara taşımanız mümkün. Burada ihtiyacınız olan tek şey bir laptop ve serbest zaman. Siz de boğaza karşı manzara eşliğinde kahvenizi içerken makale yazmayı keyifli bir iş olarak görebilir ve bu eşsiz kazancın tadını çıkarabilirsiniz.

Yotube Gelir Ortaklığı

Youtube reklamlarını birçoğunuz duymuşsunuzdur ve aslında sizi sinir eden bu reklamların bir öyküsü var. Evet, bu videoları yükleyen insanlar siz bu reklamlarla muhatap olduğunuz sürece para kazanacaklar. Youtube, sizin onlara içerik göndermeniz karşılığında size reklam yayınlama ve reklam başona gelir elde imkânı sunuyor. Reklamların niteliği ve tıklanma oranın bağlı olarak gelir değişiyorken çok izlenen videolarda daha fazla reklam yayınlanıyor. Reklamların izlenme oranı gelidi arttırıyor. Örneğin 100 bin kez izlenen bir videodan 100-200 lira civarında gelir elde etmeniz mümkün olmaktadır.

Web Sitenizde Reklam Yayınlayın

Blog siteleri de youtube gibi işlev görüyor. Yayınladığınız içerikler eğer google adsense veya başka reklam firmaları tarafından onaylanırsa ve sitenize trafik çekmeyi başarabilirseniz reklamlardan oldukça iyi parala kazanabilirsiniz. Web sitenizde reklam almanızın yanında tanıtım yazıları da sergiler ve backlink verirseniz de oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket siteleri firmalarla anlaşarak bu firmaların anketlerini sitelerinde paylaşırlar. Eğer bu sitelere üye olursanız siz de bu anketlere katılarak günlük 20-30 Tl civarında gelir elde edebilir ve oldukça iyi paralar kazanmaya başlayabilirsiniz. Anket işinde tek dezavantaj anket firmasının size bazen sınırlı sayıda anket sunmasıdır. Eğer sınırsız kazanmak istiyorsanız anket işini ek iş olarak kullanabilir ve bunun yanında makaleler yazabilirsiniz. En çok parayı kazanmanın yolu bu yollardan bir kaçını bir arada kullanmaktır bunu unutmayın. İyi günler diliyoruz

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

İnternetten Para Kazan” için 20 yorum

 1. makale yazarak iyi para kazanmak için kalemin sağlam olması lazım, araştırma yeteneğinin olması lazım yoksa paravan sitelere ayılan basit makalelerden farkı olmaz makalelerin

 2. ya kesinlikle intertten para kazanmak için sabırlı olmak gerekiyor ve yatırımı doğru yere yapmalı!!

 3. internetten para kazanma kulağa hoş gelsede oldukça zor bir işim çok emek gerekiyor tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu

 4. İnternetten para kazanmak sandığınız kadar kolay değil.Bir işin varsa ve artık olarak da internetten para kazanamk istiyorsan önce para yatırman lazım sonra 1 yıl geçtikten sonra adam gibi paralar kazanıyorsun.Bunu bilip başlayın.yoksa işiniz çok zor.

 5. İnternetten Para Kazanmak bu sıralar popüler oldu ama kulağa geldiği kadar kolay bir iş deil yattığı yerden olmuyor

 6. İnternet para kazanmka için bulunmaz ve sınırsız bir ortamdır internetten faydalanın. Hem üreten hem tüketen olunk ki gelişsin.

 7. internetten para kazanma konusunda yol gösterici ve bilgilendirici bir yazı olmuş. günümüzde artık en çok aranılan konuların başında gelen makele için teşekkürler

 8. Kendine kazanç sağlanabilir.Ama sanal alemde para kazanıcam diyede kendinizi batırmayın.Emek isteyen bir uğraş içine girmek çaba sarf etmek gerekir.Bir çok yollar olsa bile insanın gözü döndüğü zaman ne yapacaği beli olmaz.

 9. En basit para kazanma yolu olan anket doldurarak para kazanmak her gün anket doldurarak 20 ile 30 tl arasında para kazanabilirsiniz.

 10. Evdeyken oturup en basit para kazanma yöntemlerinden biri olan internetten para kazanmak artık çok kolay istediğiniz saate yüksek gelrler elde edeblirsiniz.

 11. Gerçekten emeğinize sağlık. İnternetten para kazanmak şu anda en basit olan para kazanma yöntemlerinden birisidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir