İnstagram'da Fenomen Olmanın Yolları Nelerdir? | | yeni bir iş,internetten para kazanma

İnstagram’da Fenomen Olmanın Yolları Nelerdir?

 

instagram’da başarılı olmak isteyenler için instagram takipçi hileleri karşımıza çıkıyor. Bunların başında herhangi bir şekilde takipçi almak en mantıklısı. Özellikle ilk başladığımız aşamalarda hiç takipçiniz yok ise sayfanızı görmeye gelenler takipçiniz olmadığı için sizi takip etmekten vazgeçebilir. Buna dikkat ettiğiniz takdirde doğal olarak karşımıza çıkan nokta kesinlikle takipçi satın alarak bu işe başlamak. Aynı zamanda ücretsiz bir şekilde takipçi kasma yöntemini de tercih edebilirsiniz. Ancak takipçi kasmak sizlere birebir doğru sonuçları vermeyecektir. Bunu da bilmek gerekir. Cebimize bunu koyduktan sonra şimdi instagram’da devam edelim. instagram’da aynı zamanda da en önemli şeylerden bir tanesi paylaşımlarınızın çok fazla beğeni almasıdır. Bu durumda begenileriniz keşfete düşüyor ve birçok insan tarafından görülmeyi sağlıyorsunuz. Burada da çeşitli hileler mevcut. Yani

instagram Beğeni Hilesi Ne İşe Yarar?

instagram beğeni hilesi son zamanlarda çok kullanılan bir sistem. Özellikle şirketler ve fenomen olmak isteyenler bu sistemi çok fazla kullanıyor. Herhangi bir paylaşım yaptıklarında yoğun bir beğeni alıyor ve böylece yoğun beğeni sayesinde de daha rahat bir şekilde hareket etme şansına sahip oluyorlar. Sizler de özellikle bir işlem yaparken böyle bir yol tercih edebilirsiniz. Ayrıca beğenileriniz arttıkça yapmış olduğunuz paylaşımlar keşfete düştükçe elbette ki sizin de takipçi sayınızı artacaktır. Zaten doğru bir taktik ile instagram’a giriyorsanız başarılı olmanız kaçınılmaz olmaktadır. Yani takipçi satın aldığınız programlı bir şekilde paylaşım yapıyorsunuz ve beğeni satın alıyorsunuz. Artık sizin de önümüz açılmış demektir.

instagram Takipçi Kasma Yöntemleri Nelerdir?

instagram takipçi kasma yöntemleri başında geri takip sistemi gelmektedir. Geri takip sistemi için özel sayfalar kurulmuştur. Burada toplananlar birbirlerini takip ederek takipçi sayılarını yükseltmektedir. Elbette bazen takip durumlarında binlerce takip ettiğiniz karşı taraf sizi 20 kişi takip edebilir. Böylece sizler sadece takip ettiğinizde kalırsınız. Bu yüzden dolayı çok fazla da başarıya götürecek bir sistem değildir. Bunun yanı sıra özellikle fenomenleri ve belirli takımları takip ederek takipçileriniz artmasını sağlayabilirsiniz. Aynı takımdan olan kişiler sizleri takip ederken aynı zamanda aynı fenomeni beğendiğiniz için de sizi takip edeceklerdir. Bu yöntemler elbette ki takipçi kasmak için iyidir. Ancak birebir doğru sonuçlar doğurmayabilir.

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,