İnstagram Video Görüntüleme Nasıl Arttırılır? | | yeni bir iş,internetten para kazanma

İnstagram Video Görüntüleme Nasıl Arttırılır?

 

İnstagram hem alt yapısı ile hem de teknik olanakları ile her geçen gün kendisini yenileyen bir platform olma özelliği taşımaktadır. Öyle ki yayınlanan son güncellemelerle birlikte, uygulamayı kullanmak çok daha kolay hale gelmiştir. Yapılan değişikliklerin, kullanıcı istek ve taleplerinin dikkate alınarak yapılması dikkat çeken bir konudur. Yeni gelen özellikler arasında en çok dikkat çeken kısım şüphesiz ki video güncellemeleri olmuştur. Güncellemeyle birlikte videoların süreleri artmıştır. Daha önceden 15 saniyelik video paylaşmak mümkünken günümüzde 60 saniyelik videolar dahi bu ortam üzerinden paylaşılabilmektedir. Bu duruma paralel olarak ise insanların büyük bir kısmı izleme oranını arttırmak amacıyla izleme satın al seçeneklerini kullanmaya başlamıştır. Ancak kullanıcıların en çok merak  ettiği konu İnstagram video görüntüleme oranının nasıl arttırılacağı yönündedir.

Önceden geliştirilmiş olan 15 saniyelik video paylaşım özelliğinin 1 dakikaya çıkarılmasıyla birlikte, İnstagram kullanıcıları çeşitli videolar çekerek, yayınlamaya başlamıştır. Bu videolar sayesinde ön plana çıkarak, popüler olma olasılığı da oldukça yüksek bir hale gelmiştir. Paylaşılan videoların daha çok izlenilmesi isteniyorsa, mutlaka video görüntüleme miktarını arttıracak olan takipçilerin de artması gerekecektir. Bu tür işlemleri gerçekleştirebilmek adına belirli ücret karşılığında gerçek takipçi satan siteler vardır. Fakat bu tarz mecraların ne kadar güvenilir bir kaynak olduğu da tartışılabilir bir konudur. Bu nedenle ilk hamlede, kendi olanaklarınızla sayfanızı büyütmek için çalışmalar yürütülmelidir.

İnstagram video görüntüleme oranını arttırmak isteyenlerin, ilk aşamada video kalitelerini arttırması gerekmektedir. Bunun için de telefon kamerası yerine, çok daha kaliteli çekimler yapma imkanı sunan profesyonel kamelerin kullanılması şarttır. Bu konuya dikkat edildiği takdirde, kendi imkanlarınız dahilinde, takipçi oranınızı da biraz daha arttırmış olacaksınız. Eğer video görüntüleme oranının artması isteniliyorsa, mümkün olduğunca video sürelerinin uzun tutulması önemli bir gereklilik haline gelmiştir. Sınır 1 dakika diye, bu sürenin tamamının doldurulması zorunlu değildir. Süreyi doldurmaya çalışmak, içerin kötü bir işleve sahip olmasına neden olur.Bu nedenle çeşitli konularda, çok daha dikkatli davranarak, videoları çok daha büyük bir kitleye ulaştırmak kaçınılmaz olacaktır.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,