Gelirisi Yüksek Ek İş Fırsatları | Ekişhaberleri

Gelirisi Yüksek Ek İş Fırsatları

Bir işte çalışıyorsunuz, geliriniz az geliyor veya boş zamanınızda aylık gelirime kat kat üstüne  çıkarmak mı istiyorsunuz? Bizler keyfimize düşkün insanız, az bir çabayla yüksek  miktarlar kazanmak isteriz, o yüzden size verdiğim maddeleri uygulayın, hemen kazanmaya başlayın
 Şimdi asıl olayımızı gelelim ve kazanmaya başlayalım.

1) YOUTUBE ÜZERİNDEN PARA KAZANMAK:

 

 Youtube bildiğimiz gibi insanların videolar yüklediği bir sosyal platformdur. Bu platformda videolar attığınız sürece hem kitle hem de Adsense yoluyla para kazanacaksınız  Yapmanız gereken sadece  özgün videolar yayınlamak,

 Örneğin;  Güçlü bir sesiniz, ve arkanızda sağlam ekibiniz var ise şarkılar söyleyip youtube patformuna atabilirsiniz, veya el beceriniz var, elinizden her iş geliyor, evdeki  bütün tamir, eski eşyaları geri dönüştürme gibi bir kabiliyetiniz varsa, bir şeyler öğretmek biraz da videonuzda  editleme yapabilme kapasitesine sahipseniz bu ek iş fırsatı  tam da size göre bir iş. Bu sektörde tutunabilirseniz eğer, 0-1.000.000 TL arası kazanma şansınız var. Evet  başlarda zahmetli gibi gözükebilir, fakat bir süre sonra kitleniz artacak, videolarınız izlenecek ve yüksek miktarlar kazanabilceksiniz. Siz yeter  ki vazgeçmeyin ve çabalayın..

2) ONLINE EĞİTİM VERMEK:

Günümüzde teknoloji nasıl ilerlediyse, eğitim konusuda o kadar ilerlemiştir, önceden özel ders almak için ya öğretmenin evine giderdik, ya da öğretmen ayağımıza gelirdi.
Son yıllarda, eğitim konusunda uzman olan kişiler videolar ve seminerler düzenleyip para kazanıyorlar. Sizde uzman olduğunuz bir ders varsa, Webinar denilen bir sitede  seminerler düzenleyip para kazanabilirsiniz. Örneğin; Matematik hakkında bilgiliyseniz, pek çok öğrenci sizin derslerinizi izleyecektir. Çünkü matematik dersine önem daha çok veriliyor. Eğer öğretmenseniz evden sadece 1 veya 2 saatinizi ayırarak evden para kazanabilirsiniz. Ne kadar kazanacağınız ise video başına siz belirleyebilirsiniz, bu  da eğitim konusunda anlatım tekniğine bağlıdır. Şimdi, hemen kazanmaya başlayın..

3) SOSYAL MEDYADAN PARA KAZANMAK:

Kullandığınız sosyal medyalarınızın arkasında büyük bir kitleniz varsa, gerçekten bu iş tam size göre. Twitter, Instagram gibi günlük akışın fazla olduğu yerlerde kitle   önemlidir. Pekı nasıl para kazanırsanız? İş ”KİTLE” de bitiyor, Twitter’da etkileşim önemli, profilinde paylaşacağınız reklamlardan para kazanabilirsiniz, Ülkemizde bu yöntemle kazanan binlerce var, üstelik yaptıkları sadece, reklam vermek. İşte olay bu kadar basit, bu yöntem, bu fırsat size uyuyorsa hemen kazanmaya başlayın.

sosyal-medya-ile-para-kazanmak
sosyal-medya-ile-para-kazanmak4) YAZARLIK:

Makale yazarlığı ile ilgili Makale Yazarlığı İle Ayda 1000TL Para Kazanın yazımızda belirttiğimiz gibi yazarlık dediğimiz iş fikri, hem zor, hem de kolaydır. Önemli olan parmaklarınıza ve kendinize güvenmek, özgün bir yazım tarzınız var ise, bu fırsat kaçırılmayacak bir fırsattır. Şuan günümüzde de makale alan, satan siteler var, sitede belirtilen makaleden kadar para alacağınız mutlaka yazar. Size tavsiyem emek hırsızlarına makale yazmayın, satmayın. Uygun fiyatlardan makale satacağınız bir sürü site var. Örneğin; www.makaleisi.com  sitesi 100 kelime başına 1 TL kazanıyorsunuz. Sizden istenilen özgün ve kopyasız yazmak.

Günde 5 makale yazsanız, ve her biri 1000 kelime olsa, günde 50 Tl  gayet iyi bir miktar. Belirttiğim gibi, içinizdeki özgünlüğü, klavyeye vurun! Yazı yazmaktan çekinmeyin, Kendinize güvenin, ve hemen yazmaya başlayın ve para kazanmaya başlayın.

5) E-KİTAP YAZARAK PARA KAZANMA:

E-kitaplar, okuduğumuz yaprak sayfaları olan kitaplardan biraz daha farklı ve popüler olmaya başladı. Amazon ile kitap yazan, e-kitap yoluyla satan, bir sürü insan vardır. Hemen yazmaya başlayın, ilgilendiğiniz bir konu varsa o konu hakkında yazın. Roman, bilim kurgu, fantastik, drama türünde yazmaya başlayabilirsiniz. Hadi ne duruyorsun yazmaya başla..

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.