Gardırobunuz kaç Lira ediyor? | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Gardırobunuz kaç Lira ediyor?

 

 

Hepimizin bir köşede öylece duran kullanılmamış eşyaları vardır. Bunlar her ne kadar kapladığı yerle can sıksa da aslında gelir kaynağına dönüştürülebilir. Gardıropta bekletilip kaderine terk edilen giysi ve aksesuarlar artık yeni bir kazanç kapısına dönüşüyor. Sosyal medyanın da yardımıyla birçok kişi kullanmadığı eşyalardan kurtuluyor üstelik bununla birlikte para da kazanıyor. Peki sizin gardırobunuz kaç lira ediyor? İşte, internet üzerinde en çok satılan gardırop eşyaları:

 

gardrop

  • Çantalar: Zamanında severek aldınız ancak kullanmaya fırsatınız olmadı. Şimdi zararın neresinden dönülse de kar etme zamanı! Ne kadar kullanmadığınız çanta varsa görselliğini ön planda tutacak şekilde fotoğrafını çekin ve sosyal medya hesaplarınıza yükleyerek kazanmaya başlayın.
  • Aksesuarlar: Özellikle kadınların en çok gereksinim duyduğu özel eşyalardan biri de aksesuarlardır. Kolyeler, küpeler, yüzükler, saatler ve kemerler… Evinizde fazlasıyla varsa ve birçoğunu kullanmıyorsanız bu küçük hazinenizi nakite çevirmeye başlayabilirsiniz. Cüzi rakamlarla satışa sunacağınız aksesuarlarınız çabucak yeni sahiplerini bulacaktır.
  • Ayakkabı: Bir kombinde olmazsa olmaz parçalardan biri ayakkabıdır. Kadınlar bir anlık tutku ile gardırobunu bir ayakkabı mağazasına çevirebilir. Bu kadar çok ayakkabıyı sığdıracak bir yer kalmayınca da bu işten en karlı şekilde çıkmak gerekir. Bunun yolu ise, sosyal medyada açacağınız kişisel alışveriş sayfasından geçer.
  • Abiye: En az kullanılan ve en çok para harcanan giysiler abiyelerdir. Bir kere giyildikten sonra aynı abiyeyi bir daha giymek istemeyen birçok kadın, internet üzerinden satış yaparak veya bir başka abiye ile takas ederek bu dertten kurtuluyor.
  • Kişisel bakım eşyaları: Özellikle, saç şekillendiricileri ve epilatörler gibi birçok bakım aletini daha uygun fiyata almak isteyen kadınlar sosyal medyadaki kişisel alışveriş sayfalarına koşuyor.
  • Mont ve Kaban: İnternet üzerinde en çok satılan parçalardan biri de dış giyimlerdir. Bir köşede bekleyen mont ve kabanlarınızı bu kış nakite çevirerek yükünüzü hafifletebilirsiniz.

 

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,