Evden Eve Nakliyatçılık Yaparak Para Kazanma | Ekişhaberleri

Evden Eve Nakliyatçılık Yaparak Para Kazanma

Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat

Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat günümüzde önemli sorunlardan biri. Ev taşımanın ne kadar zor olduğunu hepiniz bilirsiniz. Kırılabilecek eşyalar, mutfak araç gereçleri, banyo ıvır zıvırları falan her biri ayrı ayrı kolilenir ve gazete kâğıtlarına sarılarak kırılmaları engellenmeye çalışılır. Ne kadar da zor bir iştir bu. Ancak günümüzde işini güzel yapan nakliye firmaları sayesinde bu konular git gide daha az can yakmaya başlamış durumda. Artık nakliye firmaları toplanmasından tutun da yerleştirilmesine kadar işini en iyi şekilde yaparak müşterilerini daha memnun etmenin yollarını arıyor.

Günümüzde en hızlı büyüyen iş alanlarından biri de nakliyecilik ve evden eve taşımacılık işi. İnsanların gereksinimleri sonucunda hızla büyümekte olan nakliyecilik sektörü bu alandan para kazanabilme potansiyeli olan herkes için büyük bir nimet konumunda. Geçmişte bu firmaları kullanan insanların sayısı bir hayli az iken günümüzde imkân ve tekniklerin de değişmesi ile artık insanlar daha fazla yönelim içerisindeler. Hal böyle iken bu işi yapmak isteyenlere de gün doğuyor haliyle.

Bu gün sizlerle evden eve taşımacılık ve nakliyecilik nasıl yapılır sorusunun cevabı olan her şeyi anlatmaya çalışacağız. Bu işe yönelen insanların sayısı az değil ancak hayal kırıklığı yaşayan da çok insan var. Bu nedenle bir işe girişirken neler yapılması gerektiğini iyi okumamız ve anlamamız gerekiyor. Nakliye sırasında eşya kırmak veya yaptığınız işi temelli batırmak istemiyor ve müşteri memnuniyetini garantilemek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Öncelikle yapmanız gerekenlerden biri sırf ucuza işçi çalıştırmak pahasına iletişimi zayıf konuşması sorunlu insanları işe almamak. Bu durumda müşteri memnuniyeti daha en baştan düşecektir ve iletişim sorunları yaratacaktır. Günlük ücretli işçi çalıştırmak da bu noktada size zarar verir ve tecrübesiz işçiler kullanıcı eşyalarına zarar verir. Bu işin basit tanımına göre eşyanın evden alınıp eve nakledilmesi gerekiyor. Ancak bu işin titizlikle ve büyük bir dikkatle yapılması gerekiyor. Bu işe girişmeden önce çevrenizde bu işi yapan firmaların ne tür hizmetler verdiğini araştırmalı ve bu işe başlamadan önce bu araştırmaları yapmalısınız.

Mesela başka firmalarda nakliye sırasında eşya montesi veya avize yerleşimi gibi hizmetler var mı? Varsa pakete dahil mi? Uzman kişiler tarafından mı yapılıyor yoksa taşıma işini yapan işçiler tarafından mı? İşçileriniz tam zamanlı işçiler mi ve taşıdıkları eşyaları tam olarak yerleştirme işini de yapıyorlar mı? Bütün bu soruları cevaplandırarak işinize yön vermelisiniz. Çevrenizde bu hizmetler yoksa neden bu hizmetler ile işe başlamıyorsunuz? Bu sizi öne taşıyabilir.

Taşımacılık esnasında sigortalamak da müşteriler için bir güvence yaratır ve kırılacak eşyaların ücretinin temini için gereklidir. Bu sebeple müşteriye kırılan eşyaların teminatını vermek sizi bir adım öne taşır.

İşçilerinizin diksiyonu ve giyimi düzgün olmalıdır. Unutmayın işçinin hatası işçiyi değil firmanızı bitirebilir. Bu noktada işçiyle değil sizinle muhatap olacakları için işçilerinizi özenle seçmeli ve hata payı bırakmamalısınız. Kibar insanlar daima bir adım öndedir.

Evden eve taşımacılık ve nakliyat işini isteyen hemen herkes yapabilir. Ağırlık olarak erkeklerin tercih ettiği bir meslek olsa da patron olmak için erkek olmak zorunda değilsiniz. Tüm girişimciler istedikleri nispette nakliyat işinden para kazanabilirler. Eğer araç masraflarını, ofis masraflarını, işçi maaşlarının düzeyini doğru bir şekilde hesaplar ve kibar insanlar ile çalışırsanız firmanızı büyütmek için tek yapmanız gereken reklam çalışmaları olacaktır. Unutmayın nakliye işinde çalıştıracağınız işçilerin iletişim becerileri işinizin büyümesi açısından son derece önemlidir. Eğer dolgun maaş verirseniz işçilerinizin devamlılığını sağlayarak kendilerini eğitmelerini kolaylaştırmış olursunuz.

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Evden Eve Nakliyatçılık Yaparak Para Kazanma” için 7 yorum

  1. Tasjnma konusu bastan basa zor bir durum. Evden eve nakliyat firmalari malesef cok kabalar hatta bor cogu dolandirma pesinde. Rsyanizi teslim ediyorsunuz ama hic umurlarinda degil. Kirip dokup geri veriyorlar

    1. Ayni durumu bende hasadim. Sozlesme yaparken nakliye firmasiyla hersey cok vuzel soyle gasiyacaviz boyle temiz is yapacagiz diye bartili sekilde sii kandiriyorlar. Sonra evin onune coluk cocuk yolluyorlar. Esyalarin canina okuyorlar

  2. Bir akrabam ilden ile tasinmak icin nakliye tutmustu ancak buyuk sorun yasadi. 2 hafta sonra esyasi ancak gitti. Sorunsuz bir nakliyeci buak zor gercekten

  3. Ooldum olasi bu nakliye firmalarina karsi sogugum. Hic duzgun bir firma bulamadim. Anlasirken gizelsin anlastiktan sonrs muhatap bulamiyosun

  4. biraz sermaye gerektirmekle birlikte, adım attıktan sonra oldukça ciddi para var bu işte. o sermayeyi nerden buluruz orası meçhul tabi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.