Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak

 

 

Neredeyse her ev hanımı, eve maddi açıdan katkısı olmasını ister. Bir yandan da ev işlerini ve çocuğa bakma gibi işleri de aksatmak istemez. Evde ütü yaparak para kazanmak Avrupa ve ABD’de kadınların en çok tercih ettikleri mesleklerin başında gelmektedir.

 

Ülkemizin doğu kısımları için bu iş ne yazık ki beyler için uygun değildir. Çünkü doğu kültüründe “ev işini evin kadını yapar” kuralı vardır. Ancak batıda bulunan İzmir, İstanbul, Ankara gibi illerimizde bu işi yapmak daha kolay görünmektedir.

Sabırlı Olun

 

Evde ütü yaparak para kazanmak istiyorsanız sabırlı olmanız gerekmektedir. İlk başlarda müşteri bulmanız zor olacaktır. Ancak 3 – 5 müşteri bulduktan sonra devamı çok hızlı gelecektir.

 

Nasıl Müşteri Bulurum?

 

İlk başta müşteri bulmak biraz zor olabilir ancak ilk bulduğunuz müşteriler sayesinde adınız duyulacak ve işleri büyüteceksiniz. Müşteri bulmak için bazı yöntemler şunlardır;

 

El İlanı / Broşür

 

Size özel reklam broşürleri bastırıp kalabalık yerde dağıtmanız veya apartman kapılarına koymanız müşteri bulmanıza yardımcı olacaktır.

 

Sosyal Medya

 

Facebook gibi sosyal medya platformlarında sayfanız oluşturmanız ve büyük gruplarda reklam paylaşımları yapmanızın çok büyük etkisini göreceksiniz.

 

Dost ve Akraba

 

Dost ve akrabalarınıza duyurmanızın çok büyük rolü vardır. Hepsi dost ve akrabalarına söyledikçe farkında olmadan çok büyük bir kitleye adınız duyurulmuş olacaktır.

Yerel Gazeteye Reklam

 

Bulunduğunuz bölgeye ait bir gazetede reklam vermeniz size en yakın müşterileri bulmanıza yardımcı olacaktır.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,