Evde Pasta Yaparak Para Kazanma | Ekişhaberleri

Evde Pasta Yaparak Para Kazanma

Ev hanımlarının kolay yoldan yaparak satabileceği ve bu sayede ek gelir elde edebileceği iş fikirlerinden bir tanesi evde pasta yaparak para kazanma düşüncesidir. Hemen hepimiz pastanelerde bin bir çeşit pasta görmekte ve ara sıra tatlı kaçamaklar yaparak kendimizi bu pastalarla ödüllendirmekteyiz. Ancak çoğu fabrikasyon ya da hazır olarak üretilen pastalar ev yapımı yapılan pastaların yerini tutmamaktadır. İşin özü bu olunca ev hanımlarına evde iş şansı doğmuş oldu. Üstelik kendi patronu olabileceği bir konuda ve işine kimsenin karışmasına gerek kalmadan en kolay yoldan para kazandıran bir yöntemle.

Evde Pasta Nasıl yapılır ve satılır?

  • Konu pasta olunca herkesin bir damak zevki olduğunu söylemeden geçemeyiz. Durum böyle olunca pasta da çeşitlik artmaktadır. Bu konuda seçeneğiniz çok görünüyor. Ancak doğru olan en çok beğenilen ve talep edilen pasta çeşidi üzerinde çalışma yapmanız olacaktır. Elinizde çok sayıda pasta tarifi olabilir. Ancak siz ticaret yaptığınızdan dolayı en beğenilene odaklanmalısınız. Evde ek iş yapmanın altın kurallarından bir tanesi budur. Beğendiğinizden ziyade piyasa da beğenilen ürüne yönelmektir.
  • Pasta için gerekli olan malzemeler her zaman elinizin altında bulunmalıdır. Zaman içerisinde tedarik ederim gibi bir düşünceniz varsa sipariş aldığınızda pastanızı ilgili firmaya zamanında teslim etmekte zorluk çekebilirsiniz. Bu noktada siz değerli ziyaretçilerimize önerimiz tüm malzemelerinizi ve pastada kullanacağınız meyve ya da gıdaları tam olarak tedarik etmenizdir. Bu sayede işlemlerinize sorunsuz başlar ve devam edersiniz.

Pastalarımı Nerede satabilirim?

evde pasta yaparak para kazanma
00vw, 300px" /> evde pasta yaparak para kazanma

Satış konusunda ev hanımlarının birçok alternatifi vardır. İlk olarak her mahallede neredeyse bir pastane olduğunu düşünürsek buranın sahipleriyle görüşerek işe başlayabilirsiniz. Bu tür işlerde en önemli unsur işi zamanında teslim edebilmektir. Çünkü pastane gibi işletmeler gündelik olarak müşterilerinin beklentilerine karşılık vermek isterler. Bu sebeple sizde işletmelerin bu isteğine zamanında cevap verir ve lezzetli ürünler ortaya çıkartabilirseniz işi kaptınız demektir. Üstelik bu devamlı bir iş olacaktır.

Pastaneler dışında okullarda ya da fuarlarda, kermeslerde veya en kolay yol olan internetten pastalarınızı satışa sunabilirsiniz.

Not:  Satışa sunacağınız pastalar için öncelikle sağlık bakanlığıyla görüşün. Gerekli izinleri aldıktan sonra satış işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Evde pasta yaparak Ne kadar ara kazanabilirim?

Birçok kişinin tercihi olan evde pasta yaparak ayda ortalama bir çalışmayla 1000-1500tl arası ek gelir elde ede bilirsiniz. Bu miktar sizin çalışma saatinize ve pazarlama gücünüze göre değişkenlik gösterecektir.

 

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Evde Pasta Yaparak Para Kazanma” için 17 yorum

    1. Mrb nebiha hanim bu konuda yasanan dolandiricilik konularidan dolayi arabulucu rolu ustlenmiyoruz. saygilar dilerim

  1. Evde pasta istiyorum lütfen bilgi verirmisiniz bartin kozcagiz Eskiemirler köyüy dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

  2. Ek iş yapmak isteyen insanlar için mükemmel bir platform oluşturmuşsunuz hakikaten. Başarılarınız devamını diliyorum.

  3. ev hanımları için yararlı bir makale hazırlamışsınız. bence evde boş vakitlerini paraya dönüştürmeleri için güzel bir fırsat teşekkürler.

  4. Evde ek is konusunds guzel bir fikir . Pasta yapip satmak dusuncesi aklmlima gelmisti ve basil yapabilirim diye nette gezinirken sitenize geldim. Sanirim pasta konusudns alim yapan yerleri bulmam gerekicek bundan sonra

  5. Pasta yapabiliyorum. Cevremdekiler cok guzel yaptogimi soyluyor. Bu yolla para kszananilecegimi bilmiyordum. En yakin zamanda arastiriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.