Evde Para Kazan

Evde Para Kazan…Günümüzde birçok kişi ve özellikle de kadınlar zamanının büyük bir çoğunluğunu evde geçirmektedir. Evde durmak hem can sıkıcı olabilir hem de çalışmamanın getirdiği ekonomik yüklerle birleşince can sıkıcı olabilir. Bunun için evde yapabileceğiniz birçok faaliyet ile hem can sıkıntınızı giderebilir hem de iyi paralar kazanabilirsiniz. Evde para kazanmanın birçok yolu vardır. Bu gün sizlere bu yollar hakkında bazı ipuçları sunacağız.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz. Biz sizlere iş sunmuyoruz. Biz sizlere iş imkânları ve bununla ilgili fikirleri sunuyoruz. Dolayısı ile sunduğumuz fikirleri bizzat denemenin yanısıra farklı fikirler de geliştirmekte özgürsünüz. Şimdi öncelikle evde yapılabilecek iş fırsatlarını sıralayıp sonra tek tek açıklamalarına geçiyoruz.

 

Evde Reçel Yapmak

Evde Mum Yapmak

Evde Paket yapmak

Evde Tesbih Yapmak

Şimdi de bu birçok fikir hakkında kısa kısa açıklamalar yapıyoruz. Öncelikle Evde Reçel Yaparak Para Kazanmak hakkında biraz konuşalım.

Evde Reçel Yaparak Para Kazanmak

Öncelikle belirtmek istiyoruz ki bu iş kadınlara göre. Ama bu demek değildir ki isteyen erkekler de bu işi yapamaz. Evde reçel yapmak için ihtiyacınız olanlar taze meyveler ve şeker. Eğer marifetli bir şekilde reçeller üretebilirseniz bunları dükkân dükkân gezdirebilir ve bu organik ürünleri pazarlayabilirsiniz. Günümüzde birçok insan organik ürünlere hasret yaşamaktadır. Bu sebeple eğer lezzetli reçeller yapabilirseniz gerçekten alıcılar bulabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. Siz de evde reçel yaparak para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu iş nasıl yapılır öğrenin ve hemen yapmaya başlayın. Youtube ’den izleyerek bu işi kolayca öğrenebilirsiniz. Ürünlerinizi internetten veya perakende bir şekilde dükkânlara götürerek pazarlayabilirsiniz.

Evde Dekoratif Mum Yaparak Para Kazanmak

evde iş
Rahat bir ortamda çalışarak evde para kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Evde dekoratif mum işi en çok para kazanabileceğiniz alanlardan biri. Sadece stearin ve parafin maddelerini kullanarak mum yapabilir ve renkli mum boyası kullanarak renklendirebilirsiniz. Parafin maddesi mumların ham maddesidir ve katı halde bulunur. Bunu eriterek mum yapabilirsiniz. Gerisi sadece yaratıcı kalıplar bulmak ve mumları hazırlamak. Mumlarınıza koku eklemek isterseniz bu fiyatlarınızı daha da arttırmanıza vesile olacaktır. Dekoratif mumlar facebook, instagram ve diğer platformlarda su gibi satılan ürünlerdir ve bu mumlar ile oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz.

Evde Paket Yapmak

Bazı firmalar ürettikleri ürünleri paketlemek amacıyla ütü paket firmalarına verirler. Ancak bu ütü paket firmaları işçi çalıştırdıkları için yüksek meblağlar talep ederler. Bu nedenle firmalar evlere paketleme işi vererek aracıları aradan çıkartırlar ve az da olsa ödedikleri ücretleri düşürerek size de iyi paralar öderler. Böylece hem evde sıkılmadan paketleme yapabilir hem de iyi paralar kazanabilirsiniz. Eve paket veren firmalar için google kullanabilirsiniz. Birçok firma size ev işi verecektir.

 

Evde Tesbih Yapmak

Tesbih sabır isteyen bir iştir. Tesbihler taşlarına göre değer kazanırlar. 100 TL’ye tesbih olacabileceği gibi 10 liraya da tesbih olabilirken 10.000 Tl gibi fiyatlara da tesbihler satılmaktadır. Bunun belirleyici unsuru ise el işçiliği ve maddedir. Siz de eğer evde ucuza tesbih imal etmek ve bunu satmak isterseniz bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tesbih için gereken boncuk ve imameleri satın almak ve bu toptan alışveriş neticesinde üretime başlamak. El üretimi olan bu ürünleri satmak için camileri ve ünlü tesbih dükkânlarının yakınlarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu dükkânlara da tesbih satabilirsiniz.

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Evde Para Kazan” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One Hit Wonder, One Hit Wonder, eft nedir,Şok Nedir, Ev böcek ilaçlama