Evde tesbih iş yapmak istiyorum | Ekişhaberleri

Evde tesbih iş yapmak istiyorum

Sizlerde evlerinizde yeterince boş zamanı olup ve evde iş yapmak istiyorum diyenlerdenseniz sıradaki  iş fikrimizi dinlemelisiniz.

Bu Yeni iş fikirlerimizden sıradaki olan Evde Tespih Yaparak Para Kazanma düşüncesidir. Tesbihin ki İslami tarihçesi çok çok eskilere kadar dayanır. En eski İslami ibadet aracı olarak bilinmektedir. Ünümüze sahip olduğu bu özelliğinin yanında ayrıca süs olarak kullanılır. Birçok erkeğin elinde teşbihi aksesuar olarak görebilirsiniz. Teşbihe talep böylesine artınca zamanla kendine bir iş sektörü oluşturmayı başarmıştır. İş ilanları arasında ek iş fırsatı olarak tesbih yapmayı artık görebilirsiniz. Evde Tespih Yaparak Para Kazanma düşüncesi sizler ede sıcak gelmekteyse makalemizi okumaya devam ediniz.

tesbih işi
tesbih işi

Evde çalışmanın en güzel yanlarından bir tanesi kendi kendinizin patronu olmanızdır. Normal bir mesaideki gibi erken kalkmanız gerekmez ve yol derdi çekmezsiniz. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirler ve istediğiniz zaman molaya çıkabilirsiniz. Anlaşma yaptığınız Firmanın verdiği talimatlara uyduğunuz sürece hiçbir sıkıntıyla karşılaşmazsınız. Firmalardan bazıları hazır teşbihlerin paketlenmesini sizden talep ederken bazıları da boncukları dizerek teşbihi sizin oluşturmanızı talep edebilir. Malzemeleriniz firma tarafından size gönderilir. Sizde size verilen sayıya, renklere göre işinizi yapmaya özen gösterirsiniz. Eğer sizde böyle bir iş sahibi olmak istiyorsanız çevrenizde bulunan hediyelik eşya dükkanlarını gezerek bu tür iş taleplerinde bulunabilirsiniz.

Evde Tespih Yaparak Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Bu iş sayesinde kazanabileceğiniz miktar sizin çalışma azminize ve firmayla yaptığınız anlaşmaya göre değişir. Genellikle ödemeler tesbih başına yapılır. Ayrıca sizin teslimat sürenizde bu ödeme konusunda bir ücret artışı oluşturabilir. Ne kadar hızlı çalışırsanız kazancınız o derece artacaktır. Firma genel olarak siparişi haftalık olarak verir ve sizden ürünü alırken ödemeyi yapar. Tane başı olarak ortalama 25 kuruş ile 1 TL arası bir fiyatlandırma söz konusudur. Bu şekilde aylık olarak 1500-2000tl civarında bir ek gelir elde edebilirsiniz.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Evde tesbih iş yapmak istiyorum” için 4 yorum

  1. Evde tesbih isini saniyorum yapabilirim. El becerime guveniyorum. Bu turden isler ariyorum bende. Biraz tecrubesizim ama olsun kisa zamanda gelistiririm kendimi

  2. Merhabalar işe talibim her türlü paketleme işi yaparim dönüş yaparsaniz sevinirim bekliyorum ankara keçiörende oturuyorum 3 kişiyiz

  3. hergünüm evde geçiyor ve tesbih hastalığımda var yapabilirim ben evde bu işi bana göre uygun bir iş bana dönmenizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.