Araç Kiralama Hizmeti Alım Şartları | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Araç Kiralama Hizmeti Alım Şartları

 

 

Ehliyet ve Sürücünün Yaşı;

 

Sürücü en az iki yıl geçerli uluslararası ehliyete sahip olmak zorundadırlar. Compact ve ekonomi arabalar için olan zorunlu yaş 23, standartta ve daha üzeri olan araçlarda ise minimum 3 yıllık ehliyet almış olması ve 25 yaş şartı aranır. Lüks araç ve daha yüksek standartlar için, aynı şekilde 3 sene ehliyet kullanmış olma süresi ve 28 yaş şartı aranır. Ve eğer 75 yaş üzeri bir sürücü ise talep eden kişi, bazı bölgelerde yaş sınırlandırmaları çıkabilmektedir.

 

 En Az Kiralama Süresi;

 

Araçlardaki minimum süre, 24 saattir. Aynı zamanda 24 saat altı kiralamalarda da bu ücret talep edilmektedir.

 Kiralama Fiyatlarına Eklenen Eklenmeyenler;

 

Sınırsız kilometreler, yasal sınırlar dahilinde üçüncü kişilerin sigortası, hırsızlıklarda olan sigortalar, KDV vergileri, araç bakımı ve 24 saat olan yol yardımı uzun dönemli (minimum 30 gün) araç kiralamaları için özel fiyatlar oluşturulur.

Dahil olmayanlar; Yakıt, bireysel sigortalar, tek yönler için yapılan kiralamalar, isteğe bağlı olan harici hizmet olur. Bunlar bebek ve çocuk koltukları, navigasyon hizmeti, isteğe bağlı sigortalar, çıkan park ücretleri, otoban geçiş paraları ve iade edilmesi ücretleridir.

 Ödeme ve Depozito;

 

‌Rezerve ettirilen aracın fiyat garantisi, rezervasyon edilirken totaldeki kiralama masrafı tutarlarında ön ödeme talep edilebilir ve kalan ücret aracın teslim edildiği vakitte ödenir. Eğer rezerve ettiğiniz araç, 3 gün zaman zarfından az kaldıysa verilen ücretin tamamı talep edilebilir. Ödeme şekilleri; Kredi kartı, nakit para veya banka havalesi ile ödenebilmektedir. Bunlar dışında kiralama başlangıcında alınan depozito şartı bulunmaktadır. Araç kiralama dönüşünde meydana gelen hasar, eksik benzin, ödenmeyen trafik cezaları, ek masraflar için sürücünün kredi kartından minimumu 500 lira, teminat adı altında depozito olarak provizyon alınacaktır.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,