Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır ? | Ekişhaberleri

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır ?

 

Anket sektörü hem Türkiye’de hem de dünyda popülerliği gittikçe artan bir uygulama. Anket Doldurma işi birçok kişiye bu bağlamda ek iş ve ek gelir kapısı olarak büyük olanaklar sunuyor. Anket doldurma işi bilgisayarı ve interneti olan herkesin çok kolay para kazanabileceği bir iş durumundadır. Unutulmaması gereken nokta ise bu işin asıl iş olmaktan ziyade ek gelir için daha uygun olduğudur. Çok büyük paralar kazanmayı beklememek gerekir. Günde sadece 10-15 dakika ayırarak kazanabileceğiniz paraların da çok olması beklenemez zaten. Ancak bir maaşınız varsa bu ek gelir sizi biraz olsun rahatlatabilir. Faturalarınızı ödeyebilir, ekstra bir yemeği dışarda yeme imkânınız olur veya istediğiniz o kolyeyi alma imkânını elde edebilirsiniz.

anket doldurarak para kazanma
anket doldurarak para kazanma

İnternetten para kazanmak için birçok yöntem vardır ve bu yöntemlerden neredeyse en kolayı anket doldurarak para kazanmaktır. Bu konuda hizmet veren birçok internet sitesi bulunuyor. Bu sitelerde bazen bir ürünle ilgili anketler, çoğunlukla toplumsal araştırmalar ve diğer çeşitli anketler düzenleniyor. Yapabileceğiniz tek şey ise bu sitelerden birine veya birkaçına üye olarak yorulmadan usanmadan bu anketleri doldurmak. İlk etapta size gelirler düşük gelse de unutmayın ki damlaya damlaya göl olacak ve 1 aylık süreçte asgari ücretin yarısı kadar paraları kazanabileceksiniz. Açıkçası bu yazımızda size iş vaat etmiyoruz. Ancak internet ortamında insanlar nasıl para kazanıyor ve neler yapıyorlar ise biz de bildiklerimizi sizlerle paylaşarak para kazanmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Sitelerden birine kayıt olduktan sonra diğer sitelere de kayıt olmakta fayda var çünkü bir sitenin sunduğu anket sayısı bazen kısıtlı olabiliyor. Ancak bir kaç sitedeki anketlerinizi topladığınızda elinizde hatırı sayılır bir para birikecektir. Bu işin yapıldığı sitelerden birini örnek vermek gerekirse “Clixsense” en popüler olanıdır diyebiliriz. “Clixgrid”adlı bölümde günlük tam 25 resim tıklama hakkı veriliyor. Resimlerin ise ücretleri 0,5 dolardan 2.5 dolara kadar çıkabiliyor. Ödeme limitiniz 6 dolar olduğunda çekim talebinde bulunabiliyorsunuz. Anket doldurarak para kazanmak yöntemi için kitaplara dergilere veya size bilgi vaad eden kişilere itibar etmeyin. Bu tarz girişimler sizi suiistimal etmek üzere hazırlanıyor. Sizden ücret talep etmeyen kişilerin samimiyetine güvenin. Anket işlerinde daha ciddi paralar için anket firtmaları ile çalışabilirsiniz. Bunu partime veya ful time yapan firmalar bulunmakta. Unutmayın para kazanmanın birinci kuralı akıl, ikinci kuralı ise kesinlikle enerjiden ve çabadan geçiyor. Gayretli olursanız kesinlikle para kazanmak için kapılar size açılacaktır. Anket işini genelde partime olarak üniversite öğrencileri tercih ediyor. Bunun sebebi ise gelirinin düşük olması ve aile geçindirmek için yeterli olmaması. Ancak ek gelir olarak düşünüldüğünde veya öğrenciler için harçlık olarak düşünüldüğünde önemli bir para miktarı haline geliyor. Anket doldurarak para kazanmak denemeniz gereken yöntemler arasında. Bol kazançlar dileriz.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır ?” için 7 yorum

  1. Anket doldurma işini yapan birisi olarak gerçekten bu işte eğer güzel emek harcarsanız para var. Özellikle bazı firmaların verdiği anket başı komisyonlar çok yüksek.

  2. Anket doldurarak para kazanmak isteyen arkadaşlara önemli bir tavsiyem var. Anketi doldururken mutlaka okuyun veya bir süre bekleyerek doldurun. Öbür türlü siteler anlıyor ve para almakta sıkıntı yaşıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.