Android P Özellikleri Ve Tercih Etme Nedenleri | | yeni bir iş,internetten para kazanma

 Android P Özellikleri Ve Tercih Etme Nedenleri

 

Yeni güncellenen Android P yakın zamanda pixel modellerine uyumlu olarak güncellendi. Piostan etkilenen Android için etkilendiği özellikler kullanıcılar için oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Android P’yi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

  • Büyüteç aracı
  • Çentik
  • Rahatsız etme
  • Ekran görüntüsü düzenleyici
  • Hızlı ayarlar

Büyüteç Aracı

 

Metin düzenlemede kolaylık sağlayan özellik Android platformunda rahatlıkla kullanılabilir. İmlecin kaydırılması ile metindeki yer otomatik olarak büyür.

 

Çentik Özelliği

Dünyaca kullanılan çentik artık google da uygulanabilecek iphone x de tartışma yaratan çeltik birçok kullanıcıya sahip ve oldukça sevilmekte. Artık google tarafından Android de de bu özellik kullanılabilecek. Bu özellikte bildirim çubuklarınızı geniş, uzun ve dar çentik olarak ayarlayabilirsiniz. Android P saatte sol tarafta bu özellikte yer alacaktır.

 Rahatsız Etme özelliği

Manuelleri istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bu özellikte tek kullanımla birlikte bir mod da ayarlarınızı yapabilirsiniz. Yeni özellik sayesinde rahatsız etme modunu karmaşık durumdan kurtaran bu özellikle daha rahat kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Düzenleyici

Eskiden galeriye giderek ekran görüntüsünü aldığınız özelik bu özellikle sona eriyor. Galeriye gitmeden görüntüde çizim, gölge ve vurgu gibi ayarları yapabilir görüntüyü kırpma özelliği ile kolayca kullanabilirsiniz. Sadece paylaşım yaparken galeriden görüntüyü almanız gerekmektedir.

Hızlı Ayarlar Özelliği

İşlevsel olarak değişmeyen yalnızca görünümü yenilenen hızlı ayarlar google ios 11!e benzer kontrol öğelerine sahip arka plan rengi mavi ve yuvarlak ikonlardan oluşmaktadır. Ayrıntılı bilgi için görüldüğü gibi Android P’yi kullanmanız sizin için oldukça rahat özelliklerle donanmış durumda birçok kullanıcı bu özelliklerden oldukça memnun ve kullanım kolaylığı sayesinde memnun. Eksikliklerin giderilmesi sayesinde kullanıcılar Android P yi tercih etmekteler. Ekran arka plan rengi oldukça göz yormayan yumuşak tonlarda oluşmakta özelliklerinin bu kadar kullanışlı olması kullanıcıların tercih sebebidir. Görüntüleri istediğiniz şekilde düzenleyebilecek ve paylaşabileceksiniz. Ancak kullanarak farkına varacağınız özellikleri daha iyi detaylı öğrenebilmek için birçok bilgiyi bulabileceğiniz linkten https://www.incehesap.com/blog/android-p-yi-tercih-etmenizi-saglayacak-5-neden/ daha detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Kolay anlaşılır ve resimli anlatım sayesinde bu özellikleri sizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,