• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AliExpress Türkiye Uygulaması Nasıl kullanılır?

AliExpress Türkiye Uygulaması Nasıl kullanılır?

    AliExpress Türkiye ilk kurulduğu andan itibaren Türkçe içeriğinin yanı sıra aynı zamanda sunmuş olduğu fırsatlarla da Türk kullanıcısı tarafından çok sevildi. Hatta günümüzde birçok kişi uygulamayı cep telefonlarını indirecek buradan alışverişleri yapabilmektedir. Bilindiği gibi ağırlıklı olarak Çin üretimlerini sizlere sunan AliExpress üzerinden aslında yıllardır toptan olarak birçok firma mal alıp satmakta hatta Türkiye’de […]

 

 

AliExpress Türkiye ilk kurulduğu andan itibaren Türkçe içeriğinin yanı sıra aynı zamanda sunmuş olduğu fırsatlarla da Türk kullanıcısı tarafından çok sevildi. Hatta günümüzde birçok kişi uygulamayı cep telefonlarını indirecek buradan alışverişleri yapabilmektedir. Bilindiği gibi ağırlıklı olarak Çin üretimlerini sizlere sunan AliExpress üzerinden aslında yıllardır toptan olarak birçok firma mal alıp satmakta hatta Türkiye’de bu anlamda çok ciddi yatırımlar yapmış olan firmalar da bulunmaktadır. Günümüzde internet sistemlerinin gelişmesi aynı zamanda da kolay ulaşılabilirlik olması nedeniyle artık internetten alışveriş yapan insanlar, özellikle bu tip uygulamaları tercih ederek Çin’den daha uygun fiyatlı olarak işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Aliexpress Türkiye Faydaları Nelerdir?

Aliexpress Türkiye sayesinde sizler de içinde bulunan herhangi bir ürünün çok uygun fiyatlı bir şekilde alabiliyorsunuz. Çin’deki firma ile birebir temas kurmak yerine sadece satın al butonunu kullanarak kendi kredi kartınızla veya banka kartınızla ödeme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Bu ödeme işleminin akabinde sizlere gönderim firması tarafından yapılıyor veya farklı bir ülkeye ait firmayı da tercih edebiliyorsunuz. Elbette bir Kanada firması, bir Rus firmasından da ürün tedarik edebiliyorsunuz. Burada önemli olan noktalardan bir tanesi sizlere kargolama süreci oluyor. Kargolar ağırlıklı olarak farklı firmalar tarafından ücretsiz kargo dar gönderilmekte aynı zamanda bazı ürünlerin kargo ücretlerinin de oldu sizlerin karşısında çıkabilmektedir. Günümüzde sosyal medya üzerinden satış yapanlar veya kendilerine ait ufak tefek atışlar yaparak kendilerini büyütmeye çalışan firmalar da artık buradan siparişler gerçekleştirecek gerekli satış işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Aliexpress Türkiye Nasıl Kullanılır?

Aliexpress Türkiye dilerseniz cep telefonlarınızdaki internet vasıtasıyla dilerseniz masaüstü bilgisayarların hızlı ki internet siteleri vasıtasıyla kullanılabilmektedir. Ayrıca cep telefonunuza indirdiğiniz bir uygulama sayesinde bazı şeylerden daha erken şekilde haberdar olabiliyorsunuz. Ayrıca mail ile kayıt yaptırdığınız için mailinize belirli dönemlerdeki indirimler ve kuponlar hakkında özel mesajlar da gelmektedir. Yani kısacası herhangi bir işlem yaparken zorluk çekiyorsunuz ve tamamen içerik Türkçe olduğu için işlemlerinizi gerçekleştirmek zor olmuyor sitenin sizlere sunmuş olduğu uygulamanın içerisinde a’dan z’ye bütün her şeyi detaylı bir biçimde düşünülmüş sadece burada dikkat etmeniz gereken firmalar yüklemeyi gerçekleştirirken yani ürünlerle alakalı yüklemeye gerçekleştirken İngilizce içerikli yüklemektedir. Bu anlamda sizler de aramalarınızı gerçekleştirirken buna göre arama gerçekleştirirsiniz. Daha rahat bir şekilde seçenekleri ulaşabilirsiniz. Sizler de hem alışveriş yapabilir aynı zamanda da dilerseniz farklı fırsatlar sayesinde satış yaparak para bile kazanabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?