Akşam evde yapılabilecek işler hangileridir? | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Akşam evde yapılabilecek işler hangileridir?

Günlük hayatınız içerisinde yaptığınız iş her zaman faturalarınızı ödeyerek hayatınızı deva ettirebilmenize yeterli olmayabilir. Bu sebeple akşamları ek iş yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle gündüz iş temposu yüksek ve yoğun biriyseniz farklı bir iş yapmak hiç kolay olmayacaktır. Bunu da hesap edersek ek is yapmak istiyorsanız ikinci işinizin ilk iş kadar yoğun ve yorucu olmaması gerektiğini söyleyebiliriz. Peki ne türden işler yapabilirsiniz? İşte sizlere ev ortamında yapabileceğiniz iş önerileri.

Bebek ve çocuk bakma işi

Bebe bakma konusu akşam saatlerinde para kazanabileceğiniz kolay denilebilecek alanlardan
bir tanesidir. Bu sektör esasında gündüzleri daha çok yapılan bir iştir. Ancak aksamları bebek ebeveynlerinin işlerinin olduğu yada gezmek için dışarı çıktıkları saatlerde yapılabilir. Bebek ailesi gideceği zamana göre size ödeme yapar. Ortalama saat 40-50tl civarındadır. Aranızda yapacağınız anlaşmaya göre bu miktar değişir.

Ürün yazıları yazma

Ürün yazıları daha çok incelemeye yarayan yazılardandır. Piyasaya bir ürün sunacak firmalar bu ürünün reklamını yapmak isteyeceklerdir. Bunun kolay yollarından bir tanesi de ürünü inceletmek ve bun incelemeyi duyurmaktır.

İçerik yazma işi

Bir bilgisayar ve internet ile iyi bir makale yazarı olabilirsiniz. Ebetteki içerik yazarlığı herkesin harcı değildir. Bu iş ciddi ve sabır gerektiren bir iştir. Alanınız üzerine yazdığınız makaleleri satabilmek için forum sitelerini kullanılabilirsiniz.

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,