Airsoft Silah Özellikleri | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Airsoft Silah Özellikleri

Airsoft Silah

Strateji oyunları içerisinde yer alan Airsoft ekip halinde oynana bir aksiyon oyunudur. Bu oyun paintball gibi oynanmakla beraber tek değişikliği silahlarıdır. Silahlar özellik olarak daha gelişmiş olmakla beraber görsel olarak birebir aynı olarak tasarlanmıştır. Bu oyunun özel parkurları bulunur. Bu parkurlarda rakiplerinizi vurmak için siper almanız gerekiyor. Ayrıca alanda saklanabileceğiniz özel bölümlerde bulunuyor. İstediğiniz silah türünü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bu sayede hedeflerinizi tek tek geçebilirsiniz. Airsoft silah kullanmanın  herhangi bir yan etkisi veya sağlığa zarar bulunmuyor. Bundan dolayı güven içerisinde tercih edilerek oynanabilir.

Airsoft Silah Özellikleri

Airsoft silah diğer silah türlerine göre daha gelişmiş olup özel bir mermi atar. Bu mermi insan sağlığa herhangi bir şekilde zarar vermez. Güvenilirlik ön planda yer alır. Ayrıca oyunda özel kamuflajlarınız ve maskeniz bulunur. Bu sayede güvenilir bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Aksiyonu yüksek olan bu oyunu oynamak istediğinize özel parkurları ile hizmet veren ve en çok tercih edilen isim olan https://www.evosports.com adresini tercih edebilirsiniz.

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Hit Wonder, Elektronik Sigara,