• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Reklamlara tıklayarak nasil para kazanilir?

Reklamlara tıklayarak nasil para kazanilir?

Ek iş ilanları içerisinde kendinize ek gelir elde edebileceğiniz en kolay yollardan birisi reklam tıklama işidir. Bunun için bir bilgisayar ve internetinizin olması yeterlidir. Bilgisayar karşısına geçerek reklam yayınlayan sitelerin reklamlarını tıklayarak videolarını izlemeniz bu iş için yeterlidir. Bu sayede kendinize eve ek gelir elde etmiş olursunuz. Ancak şunu hatırlatmamız gerekir ki bu yolla ek iş yapabilmek için kendinize vakit ayırmanız gerekmektedir. Bu şekilde düzenli bir çalışmayla gelir artışı elde edebilirsiniz. Reklam tıklayarak para kazanmak için dikkat etmeniz gereken bir takım önerilerimiz olacak. Bu sayede daha çok ek gelir elde edebileceksiniz.

  • Üyelik açarak sitelere kayıt olurken tek üyelikle değil mümkün olduğunca çok üyelikle abonelik açmaya çalısın. Ancak bu internet sitelerinin ücretsiz olduğundan mutlaka emin olun. Çünkü bu sektörde çok sayıda dolandırıcı bulunmaktadır. Kendinizi bu tür sitelerden uzak tutmalısınız.
  • Reklamlara tıklama yapın. Reklamlara tıklayın ve paranızı kazanın. Ancak tıklamaya başlamadan önce her sitenin gizlikle ilgili politikalarına göz gezdirin.
  • Kendinizle birlikte çevrenizdekileri de üye olmaya teşvik edin. Ne kadar çok kişi uye olursa sizin kazancınızda bu oranla artacaktır. Üyelik işlemi öncesi kulanım şartlarını ve gizlilik bildirisini detaylıca okuyun. Birtakım siteler reklamların sadece haftada bir tıklanmasını istemektedir. Bazıları ise yanlızca referanslar üzerinden tıklama yapılmasını istemekte. Yine birtakım siteler anket doldurma, oyun oynama gibi zaman gerektiren işler yapmanızı isterken diğerleri ise sadece ekran görüntüsü kaydı olmasının yeterli olacağını belirtiler.

Reklam tıklama yoluyla Ne kadar para kazanabilirsiniz?

reklam tıklayarak para kazanma
Reklam tıklayarak ayda 100-300 tl arası ek gelir elde edebilirsiniz

Reklam tıklama alanında hiçbir zorlayıcı engel olmadığından dolayı fiyatlar genel olarak çok düşük tutulur. Aylık geliriniz bu işten 100-300 TL arasında olacaktır.

Bir önceki yazımız olan  Televizyon Programlarına Katılarak Para Kazanma Başlıklı yazımızda tv programlarında nasıl ücretli konu olunacağı, programlarda neler yapılması gerektiği, tv programlarında ne kadar para kazanabileceği  gibi bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. bu tür para kazandıran sitelerle uzun bir süredir ilgileniyorum.gerçekten günde bir kaç saatinizi ayrırarak hatrı sayılır miktarda ödeme almanız mümküb

  2. Reklam tiklayarak para kazanilabildigini yeni ogrendim. Arastiricam bakalim nasil oluyormus bu is. Internet basinds bis bos oturmaktansa bu turden tiklamayla 3 5 kurus kazanmak daha mantikli

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?