• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Evde Ek İş

Evde Ek İş

Günlük yaşantısında kendine ait bir işi olup, bu işlerden yeterli kazancı elde edemeyenlerin ilk yaptığı faaliyetlerden birisi ek iş arama olmaktadır. Ancak ek bir iş arayanların büyük çoğunluğu aradıklarını bir türlü bulamadıklarından yakınır. Bu durumun ana sebebi kişilerin ne iş yapacaklarını bir türlü belirleyememesindendir. Esasında ek iş konusunda yapılması gereken herhangi bir kriter seçmemek olmalıdır. Yani Size verilecek işi direk yapmanız ve seçimde bulunmamak en doğru tercih olacaktır. Bu konuda profosyonel olmalı, işinizi yapmalı ve sonuç olarak paranızı alarak yolunuza devam etmelisiniz.
Ek iş arama konusu zor bir alan olup bu aşamayı iki kısımda aşabilirsiniz. Aşılması gereken bu kısımlar çalışma yerinizin neresi olacağıdır. İlk olarak ek işinizi dışarda arayabilirsiniz, ancak bu durumda isinizi bulduğunuzda dışarda çalışmak durumunda kalirsiniz. ikincil seçenek ise ek işinizi internet ortamında bulmanızdır. Bu durumda çalışma ortamınız eviniz dahi olabilir. Bugünlerde birçok iş yeri eve iş vermekte ve böylece birçok kişiye ek gelir sağlamaktadır. Genel olarak iş alım ve teslim zamanı kişilerle firmalar arasındaki anlaşmaya bağlı olmaktadır. Çoğunlukla ilk gün sabah verilen işlerin ertesi gün akşam üzeri teslim edilmesi istenmektedir.

Evde Ek İş

evde ek iş
Ek iş arama konusunda evinizde yapabileceğiniz tarzda bir iş bulmak sizin için en rahat olanı olacaktır

Ek iş arama konusunda evinizde yapabileceğiniz tarzda bir iş bulmak sizin için en rahat olanı olacaktır. Evde ek iş yapmak isteyenler için bu konuda birçok seçenek bulunmaktadır. Bu açıdan bakarsak Seçenek konusunda içinizi rahat tutabilirsiniz. Kısa bir araştırmayla kendinize ait en uygun alanı bulabilirsiniz.
Firmalar açısından bakacak olursak ek iş arama konusu onlar için de avantaj getirmektedir. Evde yapılabilecek tarzda ufak işleri bu sayede aradan çıkararak firmalar birçok masraftan kurtulmaktadırlar. Sizlerde kendinize bir ek iş arıyor ve rahatlıktan da ödün vermemek istiyorsanız evde ek iş konusu tam da sizlere göre.
Daha önceki yazılarımızda anlattığımız gibi evinizde oturarak, ev rahatlığında sizlerde ;
Evde tütün sararak para kazanma
Redaksiyon ve editörlük yaparak para kazanma
Evde komposto yaparak para kazanma
Evde nikah şekeri yaparak para kazanma
Evde yazı yazarak para kazanma
Konularından kendinize uygun olanlarından biri ya da bir kaçını seçerek ek iş arama konusunu sonlandırabilir, böylece artık işin ek gelir kazanma kısmına geçebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. İlginç fikirler. Üstelik hobi amaçlı bile yapılabilir. Boş vakti olanlara, haftasonunu değerlendirmek isteyenlere, hem eğlenceli, hem de kazançlı alternatif fikirler sunulmuş. Sitede ve yazı da emeği geçenlere teşekkürler…

  2. […] ev ortamında seçmek istemektedirler. Rahat bir ortamda gelir etmek isteği sonuç itibariyle evde ek is üzerine bir sektör ortaya […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?