Evde Ek İş : Tütün Sararak Para Kazanma | | yeni bir iş,internetten para kazanma

Evde Ek İş : Tütün Sararak Para Kazanma

Evde ek iş imkanı tanıyan ve yeterince zamanı olan ziyaretçilerimiz için bir ek gelir imkanı oluşturan kategorilerden bir tanesi de “Evde Tütün Sararak Para Kazanma” ‘dır. Evinizin rahat ortamında oturduğunuz yerde, tv başında, sohbet anında bu işi yapabilir ve böylece kendinize iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Günümüzde yaşanan ekonomik sıkıntılarla birlikte herkes az yada çok kendisine bir ek gelir getirecek bir iş aramaktadır. Böyle bir ortamda bu derece kolay yapılacak bir işi görmezden gelmek elbette ki olmaz. Basit bir iş olan evde tütün sarma işini hemen herkes kısa zamanda öğrenebilir. Harici bir bilgi birikimi gerektirmez. Bu bile evde tütün sarma işinin cazibesine kapılmak için yeterlidir.

Evde tütün sarma nasıl yapılmaktadır?

evde tütün sarma
evde tütün sararak para kazanabilirsiniz.

Evde tütün sarma işini yapabilmek için öncelikle tütüne ihtiyacınız olacaktır. İhtiyacınız olan bu tütünü, tütün satıcılarıyla yapacağınız anlaşma sonucu giderebilir sonrasında sarma kâğıdıyla ve makinesiyle tütünü kolayca sarabilirsiniz. Âdeti karton olarak hesaplanan tütünden gün içerisinde birkaç karton satarak iyi bir ek kazanç elde etmeniz olasıdır.

Sigara her ne kadar sağlığa zararlı bir ürün olsada maalesef ki kullanıcıları bir türlü sigaradan vazgeçemiyorlar. Sigaraya yapılan zamlarda eklenince hem kullanıcıların vazgeçememesi hemde zamlar tütüne olan rağbeti artırmış durumdadır. Durumun bu şekilde bir hal alması ise evde tütün sarma adında bir sektör oluşmasına neden oldu

  Tütün Nasıl Sarılır?

Tütün sarma işlemine başlamadan önce ilk olarak aldığınız tütünün kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Kaliteli bir ürün satışı yaparsanız müşterileriniz her defasında tekrar sizi seçecektir. Düzenli bir çalışmayla bu şekilde günde 50 TL civarı kazanabilirsiniz. Bu rakamı ay olarak hesaplarsanız ciddi bir ek gelir olduğunu fark edebilirsiniz. Tütün sarmak için gerekli bir diğer parça ise sigara sarma makinesidir. Bu makineye sahip olduktan sonra işleriniz çok daha kolay olacaktır.  İşin başlarında zorlanabilirsiniz ancak belli bir pratikten sonra eliniz duruma alışacak ve işlemler size gayet kolay gelecektir. İhtiyacınız olan diğer bir parça da tütünün filtreleridir. Bu filtreler piyasada hazır olarak satılmaktadır.

 Evde tütün sarma işi veren firmalar

Evde tütün sararak para kazanmak istiyorsanız sarma işlemlerinden sonra bu tütünleri satmak zorundasınız. Bu aşamada karsınıza 2 bolum çıkmakta. Bunlardan birincisi yaptığınız ürünleri çevrenize satmak, ikincisi ise tütün alımı yapan bir firma bulmaktır. Tek başınıza çevrenize satmak istiyorsanız paketleme kısmını da siz yapmak zorundasınız. Bu durumda 20li şekillerde poşetlere koyabilir ve paketlemeyi yapabilirsiniz. Eğer bir firma aracılığı ile çalışmaya karar verdiyseniz oz aman karınızdan bir miktarını firmayla paylaşacaksınız demektir. Esasında yeterince çevreniz varsa ve bu işi öğrenmeyi başardıysanız firma ile çalışmanıza gerek yoktur. Kullandığınız malzemeler kaliteli olur ve fiyatlarınız uygunsa zaten müşterilerinizin gözü her zaman üzerinizde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan  Redaksiyon Ve Editörlük Yaparak para kazanmak başlıklı makalemizde Redaksiyon yani Düzelti Nasıl yapılır, Düzelti, Redaksiyon işinden ne kadar kazanabiliriz, gibi bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

 

 

 

 

ekishaberleri

3 yillik bir webmaster gecmisimle birlikte ziyaretciler icin faydali,ise yarar ve bilgiye dayali icerikler uretmeyi amaçlamaktayim.

Bunları da sevebilirsiniz

Evde Ek İş : Tütün Sararak Para Kazanma” için 5 yorum

  1. İzmir tire de yaşıyorum arkadaşım ile beraber evde çalışmak istiyoruz daha önce denememiz oldu ulaşırsaniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iizle.net en güzel pornoları sizler için özenle seçerek yayınlıyor.
Borsa ogrenme, şok nedir